W ostatnim przed startem 2 ligi meczu towarzyskim Sokół przegrał w Mrągowie ze spadkowiczem z 1 ligi Wigrami Suwałki 0:1

Sokół na ostatni sparing udał się bez 4 kontuzjowanych zawodników: Krzysztofa Wickiego, Piotra Okuniewicz, Piotra Ziółkowskiego i Sebastiana Rugowskiego. Uraz tego ostatniego okazał się poważniejszy niż wstępnie zakładano i jego przerwa od treningów może wynosić nawet półtora miesiąca. W dzisiejszym sparingu brało udział 6 zawodników testowanych, ale decyzja o ich ewentualnym angażu w Sokole jeszcze nie zapadła.

Starcie z Wigrami Suwałki miało wyrównany przebieg i obie strony stworzyły sobie po kilka sytuacji do zdobycia gola. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, zawodnik Wigier minął jednego z testowanych w Sokole piłkarzy i został sfaulowany w polu karnym. Mimo, że testowany bramkarz wyczuł intencje Cezarego Sauczka, to piłka była uderzona na tyle precyzyjnie, że wpadła do siatki.

Wigry Suwałki – Sokół Ostróda 1:0 (0:0)

Sauczek 87’ (k)

Sokół: Niezgoda – Brzuzy, Mazurowski, Dobosz, Zimmer – Żwir, Gajda, Andrzejczak, Zalewski, Kalinowski – Wolny oraz Bachleda, Święty, Łuczak oraz 6 zawodników testowanych.

Pierwszy mecz w 2 lidze Sokół rozegra w piątek 28 sierpnia. O godz. 16:00 na własnym boisku podejmować będziemy rezerwy Lecha Poznań. Mecz w Ostródzie będzie jednocześnie inauguracją całych drugoligowych rozgrywek.

W piątek opublikujemy zasady rejestracji i zakupu biletów na domowe mecze Sokoła w 2 lidze.

Kategorie: klub

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *