Do walki o punkty ligowe powrócili nasi trampkarze, którzy na mecz pierwszej kolejki wiosennej udali się do Ornety. Pierwszy mecz okazał się dużym wyzwanie dla naszej młodzieży która straciła aż cztery bramki jednocześnie aplikując rywalom taka sama ilość bramek. Mecz był bardzo wyrównany i bardzo emocjonujący. Zaczęło się idealnie dla młodych Sokołów którzy od 5 min prowadzili 1-0 po bramce M.Czajkowskiego. Niestety dalej było już tylko gorzej bo gospodarze doprowadzili do remisu a następnie prowadzili trzykrotnie 2-1, 3-2 i 4-3. Ambitna postawa naszej drużyny skończyła się wywalczeniem remisu 4-4 i zdobyciem jednego punktu. Gratuluję chłopcom wywalczenia jednego punktu który szanujemy i dopisujemy do naszego konta. Mamy dużo do poprawienia szczególnie w grze defensywnej oraz w strefie mentalnej. Już od poniedziałku ładujemy karabiny i przygotowujemy się na następny mecz... Skład: Sz.Wolak,D.Chiliński,K.Meyer,J.Warzyński,M.Mikołajczyk,I.Pasiński,M.Kostrzewa,J.Boros,M.Czajkowski,K.Jarzyna,A.Wojciechowski oraz J.Pietrzak, J.Ljulczak, M.Paszkaniec, K.Więckowski

Kolejne spotkanie trampkarze rozegrają 19 kwietnia o godz. 11.00 na boisku przy ulicy Plebiscytowej. Serdecznie zapraszamy

KOLEJKA 1 (so. 2022.04.09 - nd. 2022.04.10)

KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (RW) 1 : 3     MKS Zatoka Braniewo (RW)

MKS Błękitni Orneta (RW)   4 : 4     OKS Sokół Ostróda (RW)

Tabela:

Poz.     Drużyna                                  M        Pkt      Z          R         P          Bramki

1          MKS Zatoka Braniewo          1          3          1          0          0          3:1

2          MKS Błękitni Orneta             1          1          0          1          0          4:4

3          OKS Sokół Ostróda               1          1          0          1          0          4:4

4          DKS Wkra Działdowo            0          0          0          0          0          0:0

5          KS Drwęca NM Lubawskie   1          0          0          0          1          1:3

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 2 (wt. 2022.04.19)

2022-04-19 11:00                   OKS Sokół Ostróda (RW)     - : -      KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (RW)

2022-04-19 13:00                   DKS Wkra Działdowo (RW) - : -      MKS Błękitni Orneta (RW)

Kategorie: klub