Trampkarze gromią Wkrę!

środa, 13 września 2017 06:29
10 września młode Sokoły szykowały się do podjęcia nowych wyzwań jak i również nie znanych nam jeszcze dotąd przyjezdnych gości z klubu Wkra Działdowo. To 2 mecz z rzędu Ostródzian, gdzie gospodarze gościli rywala na własnym obiekcie.

Sokoły spokojnie podeszli do tego spotkania, tworząc już od samego początku oblężenie bramki Działdowa, jednak po kilkunastu akcjach  piłka nie mogła znaleźć swojego toru by wpaść w bramkę przyjezdnych. To co się stało w 15 minucie spotkania było kompletnym zdziwieniem dla ostródzian. Ku zaskoczeniu i nie dopilnowaniu obrońców, goście konstruując swoją pierwszą i zarazem szybką akcję na naszej połowie, zdołali zdobyć bramkę i objąć prowadzenie na początku tego spotkania.

Po takim zaskoczeniu i odświeżeniu umysłów, Sokoły nabrali większego skupienia i wzięli się do wykonania swojej roboty z podwójnym zaangażowaniem. Niespełna 10 minut później, w polu karnym gości został faulowany nasz kapitan Filip Przyborowski, gdzie sędzia ewidentnie podyktował rzut karny, który na bramkę wyrównującą strzelił dla nas nasz napastnik Miłosz Makrocki. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

W drugiej połowie dopiero rozwiązał się worek z bramkami. Młode Sokoły nie schodząc z emocjonującego tempa i ciągłego natarcia na bramkę Działdowa zdołali dołożyć jeszcze 7 bramek do tego zwycięstwa.

Długo by o to opisać, więc zapraszamy na materiał filmowy zamieszczony poniżej :)

Świetnym występem i oraz celnym zdobywcą hattricka w tym spotkaniu swoją zdobyczą popisał się nasz nowo pozyskany napastnik Mateusz Rutkowski, który również tego dnia dołożył swoją cegiełkę jako asystent przy golu naszego nowo pozyskanego zawodnika, występującego na pozycji pomocnika, Błażejowi Gorczycowi. Błażej tego dnia korzystając z okazji świetnie wpisał się w karty ostródzian i wykonał dobrą robotę dającą zadowalające owoce w postaci 2 strzelonych goli na konto Sokoła.

Miłosz Makrocki o którym głośno było w ostatnich 2 spotkaniach naszego zespołu, nie dał o sobie zapomnieć także i w tym meczu. Nasz nowy napastnik w tym meczu 2 krotnie zdołał pokonać bramkarza gości, jak i swoją super pracą pomógł w asyście wpisać się na listę strzelców swoim tak samo nowo przywitanym w klubowych barwach kolegom, Łukaszowi Jarzynce i Mateuszowi Rutkowskiemu.

Całej drużynie gratulujemy zwycięstwa i życzymy kolejnych owoców w piłkarskich rozgrywkach.

Nowym zawodnikom gratulujemy przełamania i pierwszych goli dla klubu OKS Sokół Ostróda !

OKS SOKÓŁ OSTRÓDA   8:1   DKS WKRA DZIAŁDOWO

Skład: Witkowski Szymon (BR), Dolecki Michał, Dembiński Maciej, Dembiński Kacper, Gemski Mariusz, Gemski Sebastian, Perowicz Michał, Soliwoda Wojciech, Przyborowski Filip, Stefan Jarzyło, Rudatis Maciej, Wójcik Szymon, Rutkowski Mateusz (3), Makrocki Miłosz (2), Jarzynka Łukasz (1), Gorczyc Błażej (2), Sosnowski Filip

Trener: Poburski Robert