Sokół Ostróda - Tur Bielsk Podlaski [zapowiedź]

czwartek, 07 września 2017 16:10

W ramach 7. kolejki rozgrywek III ligi Sokół na własnym boisku podejmować będzie Tura Bielsk Podlaski. Początek meczu na stadionie przy ul. 3 Maja 19 w Ostródzie w sobotę 9 września o godz. 18:00.

Tur Bielsk Podlaski to tegoroczny beniaminek w rozgrywkach III ligi. W poprzednim sezonie wygrali IV ligę podlaską, wygrywając 24 z 30 spotkań oraz wyprzedzając o 4 punkty Wissę Szczuczyn i o 10 Warmię Grajewo.

Trenerem drużyny Tura jest od 15 lutego 2014 33-letni Paweł Bierżyn.

Po awansie do III ligi kadrę piłkarską Tura Bielsk Podlaski zasiliło jedenastu nowych graczy. Bramkarz Mirosław Dziedzic (Beskid 09 Skoczów), obrońcy Mateusz Maliszewski, Adam Radecki (obaj Jagiellonia II Białystok), Tomasz Porębski (MKS Ełk) pomocnicy Dawid Ostaszewski, Maciej Zieniewicz (obaj Ruch Wysokie Mazowieckie), Patryk Niemczynowicz (Jagiellonia II Białystok), Szymon Pęza (MOSP Białystok) oraz napastnicy Paweł Drażba (ŁKS 1926 Łomża), Marcin Fiedorowicz (Jagiellonia Białystok – juniorzy) oraz Łukasz Pawluczuk (MKS Mielnik) . Z klubem pożegnał się podstawowy obrońca ubiegłego sezonu Przemysław Koźlik (KS Michałowo).

Po 6 rozegranych kolejkach drużyna Tura zajmuje 17 pozycje z 3 punktami na koncie. Wygrali oni na własnym boisku z także beniaminkiem GKS Wikielec 2-1 (drużyna spod Iławy kończyła mecz w 9), oraz przegrali na własnym boisku z Sokołem Aleksandrów Łódzki 0-1, Polonią Warszawa 0-4, Lechią Tomaszów Mazowiecki 0-2 oraz na wyjeździe z Pelikanem Łowicz 1-6 i ŁKS 1926 Łomża 0-1.

W ostatnim czasie drużyny Sokoła i Tura grały ze sobą w sezonie 2013/14 w ramach III ligi grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej. W Bielsku Podlaskim Sokół wygrał 2-0 (2 bramki Piotra Piceluka) natomiast w Ostródzie padł bezbramkowy remis.

Arbitrem głównym spotkania będzie 21-letni Bartosz Banasiak z Łódzkiego Kolegium Sędziowskiego.

Mecz z Turem Bielsk Podlaski będzie debiutem w roli szkoleniowca ostródzian Sławomira Majaka, który na początku tygodnia zmienił na tym stanowisku Karola Szwedę.

Spotkanie Sokół Ostróda – Tur Bielsk Podlaski odbędzie się 9 września (sobota) o godz. 18:00 na stadionie przy ul. 3 Maja 19 w Ostródzie.

Ceny biletów:

Bilet VIP - 20 zł

Bilet Normalny - 12 zł

Bilet Ulgowy - 8 zł (Emeryci i renciści oraz młodzież ucząca się od 10 do 18 roku życia)

Bilet Kobiety - 4 zł

Dzieci do lat 10 wchodzą za darmo.

Bilety można będzie kupić w kasie obok stadionu w dniu meczu od godziny 17:00.

Ponadto przypominamy, że w związku z zarządzeniami służb porządkowych jak i związku piłkarskiego, wjazd samochodem na teren stadionu (poza posiadaczami karnetów VIP z wjazdem na parking) zostaje zamknięty. Kibiców prosimy o korzystanie z komunikacji miejskiej lub pozostawienie samochodu w innej lokalizacji. Za utrudnienia przepraszamy.

Przypuszczalne składy:

Sokół: Kotkowski – Korzeniewski, Pluta, Bieńkowski, Buczkowski – Jankowski, Paczkowski, Otręba, Rosoliński – Zalewski, Gajewski.

Tur: Dziedzic – Ostaszewski, Porębski, Maliszewski, A. Kosiński – A. Lewczuk, Łochnicki – K.Kosiński, Zieniewicz, Walczuk – Drażba.

Czytany 914 razy

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy 01032018

1MALE Fotor
forbet 900x596