Zwycięstwo w 2. sparingu

sobota, 15 lipca 2017 15:47

W rozegranym 15 lipca meczu towarzyskim Sokół pokonał w Mławie miejscową Mławiankę 2-1.

Grający na co dzień w IV lidze zespół Mławianki okazał się, zwłaszcza w pierwszej połowie, wymagającym przeciwnikiem dla naszego zespołu. Spotkanie rozpoczęło się dla Sokoła idealnie, bowiem już w 2 minucie objęliśmy prowadzenie. Prostopadła piłka od Daniela Mlonka i Kamil Zalewski w sytuacji sam na sam z bramkarzem otworzył wynik meczu. Gospodarze wyrównali w 21 minucie, kiedy dośrodkowanie Przemysława Radziszewskiego na bramkę zamienił Jakub Wróblewski.

Zwycięskie trafienie Sokół zaliczył w 55 minucie. Faulowany w polu karnym był Patryk Rosoliński, a pewnym egzekutorem jedenastki był jeden z 5 z testowanych awodników. W drużynie z Mławy sprawdzani byli Grzegorz Naczas i Krzysztof Filipek, którzy jeszcze jesienią 2016 roku bronili barw Sokoła.

Mławianka Mława – Sokół Ostróda 1-2 (1-1)

Wróblewski 21’ - Zalewski 2’, zaw. testowany 55’ (k)

Sokół: 1 połowa: Kotkowski – Wojciechowski, Maternik, Pluta, Korzeniewski – Mlonek, Otręba, Słowicki, Jankowski – Zalewski, Ciach

2 połowa: zaw. testowany – Buczkowski , Bieńkowski, Mykytyn, Korzeniewski (75’ Słotki)– Rosoliński, Słowicki (65’ Otręba), zaw. testowany, zaw. testowany – zaw. testowany, zaw. testowany.

Mławianka Mława: Jabłonowski - Naczas, Drzewiecki, Komorowski, Radziszewski, Stryjewski, Rogalski, Samluk, Wróblewski, Litun, Filipek oraz Gosik, Lubański, Pietruś, Dąbkowski, Wiśniewski.

Sobotni sparing był próbą generalną przed spotkaniem rundy wstępnej Pucharu Polski, który rozegrany zostanie we wtorek 18 lipca. O godz. 18:00 na własnym boisku podejmować będziemy spadkowicza z II ligi Polonię Warszawa. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.

Bramki z meczu

Pomeczowa wypowiedź trenera Sokoła Karola Szwedy

Czytany 1849 razy

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy 01032018

1MALE Fotor
forbet 900x596