Piłkarze wznowili treningi [wideo]

czwartek, 06 lipca 2017 19:15

22 piłkarzy pojawiło się na pierwszym po krótkiej przerwie treningu prowadzonym przez Karola Szwedę. W porównaniu do zeszłego sezonu w dzisiejszych zajęciach zabrakło Adriana Wróblewskiego, Michała Danilczyka, Sebastiana Pączko, Cezarego Nowińskiego, Damiana Szczepańskiego, Kamila Dmowskiego, Roberta Hirsza, Rafał Śledzia oraz Łukasza Suchockiego. Kilku z tych zawodników znalazło już nowe zespoły a część jest na etapie poszukiwań nowego klubu. Z zawodników mających ważne umowy z naszym klubem zabrakło Krystiana Słowickiego (sprawy osobiste) i Bartłomieja Wójcika (kontuzja). Obok piłkarzy, którzy latem trafili do naszego klubu czyli Adriana Bieńkowskiego, Daniela Mlonka, Huberta Otręby, Kamila Zalewskiego i Arkadiusza Ciach w przygotowaniach do nowego sezonu bierze udział także Karol Roszkiewicz, powracający z wypożyczenia do GKS Wikielec. Ponadto w dzisiejszym treningu brało udział 5 zawodników, mających status młodzieżowca, którzy są testowani pod kątem gry w nowym sezonie.

Materiał wideo z dzisiejszego treningu

Czytany 1378 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 06 lipca 2017 21:56

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy 01032018

1MALE Fotor
forbet 900x596