Transmisja meczu z Pogonią

piątek, 11 września 2020 15:14

Mecz 3 kolejki pomiędzy Sokołem Ostróda a Pogonią Siedlce będzie transmitowany na platformie TVCOM.

Po raz pierwszy w historii klubu zdecydowaliśmy się przeprowadzić płatną transmisję na żywo z meczu II ligi.

Koszt dostępu do transmisji jest równoznaczny z ceną biletu normalnego i wynosi 20 zł. Zależy nam, aby jak najwięcej kibiców zjawiło się na naszym obiekcie, ale wychodzimy także naprzeciw osobom, które z różnych przyczyn nie będą mogły zjawić się na stadionie w Ostródzie. Zysk z transmisji przeznaczymy na wsparcie klubu, w tym rozwój naszej klubowej telewizji.

Jak obejrzeć mecz?

1.Wchodzimy na stronę www.tvcom.pl

2.Rejestrujemy się, zgodnie z instrukcją [kliknij tutaj]

3.Logujemy się na swoje konto

4.Wybieramy nasz mecz [link do meczu]

5.Dokonujemy wpłaty

6.Otrzymujemy możliwość oglądania spotkania

Uwaga: Osoby, które zarejestrowały się na platformie TVCOM przed meczem Górnika Polkowice z Sokołem, nie muszą po raz kolejny się rejestrować. Wystarczy wówczas zalogować się i wybrać nasz mecz [link do meczu].

Zapraszamy

Czytany 903 razy

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy12072020 Fotor

forbet 900x596

1 miniatura www