Co słychać w Sokole?

wtorek, 28 lipca 2020 19:19

Piłkarze Sokoła intensywnie rozpoczęli kolejny tydzień przygotowań do startu rozgrywek II ligi, który wstępnie planowany jest na 29 sierpnia. W dzisiejszych zajęciach uczestniczyło 16 zawodników, w tym Adam Dobosz, który ostatnio leczył uraz oraz jeden zawodnik testowany.

Ten tydzień przygotowań zakończy piątkowy mecz o Wojewódzki Puchar Polski. Przypominamy, że przeciwnikiem podopiecznych Piotra Jacka będzie III-ligowy Znicz Biała Piska. Spotkanie to odbędzie się na stadionie miejskim w Lidzbarku Warmińskim. Początek meczu o godz. 18:00.

Do środy 29 lipca do godz. 12:00 trwają zapisy na bilety na to spotkanie. Zgłoszenia na bilety można dokonać SMSem (tel. 694 452 254) mailowo (  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) bądź osobiście w siedzibie klubu przy ul. 3 Maja 19.

Zgłoszenie musi zawierać: imię, nazwisko oraz nr PESEL.

Klub nie organizuje dla kibiców wyjazdu i powrotu z meczu. Szczegóły dotyczące płatności i odbioru biletów podamy w środę.

Na naszym profilu na Facebooku dostępna jest fotogaleria z dzisiejszego treningu (kliknij)

Czytany 843 razy

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy12072020 Fotor

forbet 900x596

1 miniatura www