Sokół gra z #GaszynChallenge

piątek, 26 czerwca 2020 13:25

Miło nam poinformować, że sztab szkoleniowy i piłkarze drugoligowego Sokoła wzięli udział w akcji #GaszynChallenge. Dziękujemy za nominację firmom Nawi – wiązki elektryczne oraz Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji w Ostródzie, ponieważ z wielką przyjemnością podjęliśmy wyzwanie. Cieszymy się, że w ten sposób mogliśmy pomóc małej Hani Poczobut. Pieniążki oczywiście wpłacamy. Nominujemy kluby:                                                  

  • Jeziorak Iława;
  • Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie;
  • Kormoran Zwierzewo.

Idea Gaszyn Challenge jest jasna – osoby nominowane powinny nagrać film przedstawiający jak wykonują 10 pompek, wpłacić pieniądze na cel zbiórki, którym w tym wypadku jest pomoc dla Hani Poczobut, oraz nominować kolejnych uczestników.

Hania cierpi na bardzo poważną chorobę jaką jest SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Szansą na powstrzymanie choroby jest terapia genowa, która może odbyć się do 2. roku życia. Czasu jest coraz mniej, a kwota do zebrania nadal bardzo duża. Więcej na temat małej Hani można przeczytać tutaj.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy w ten sposób dołączyć do grona pomagających, a film z wykonania zadania zamieszczamy na naszym profilu na Facebooku (kliknij)
#teamhani

Czytany 599 razy

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy12072020 Fotor

forbet 900x596

1 miniatura www