Piotr Jacek trenerem Sokoła!

środa, 10 czerwca 2020 15:06

Informujemy, że od 10.06.2020 trenerem występującego w 2 lidze Sokoła Ostróda będzie Piotr Jacek.

43- letni Piotr Jacek jest wychowankiem Lecha Poznań, z którym także święcił największe sukcesy sportowe. W sezonie 2002/03 awansował z „Kolejorzem” do Ekstraklasy, a w następnym zdobył Puchar Polski. W kolejnych latach bronił barw m.in. ekstraklasowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Amiki Wronki, Zawiszy Bydgoszcz czy też greckiego AO Koropi.

Swoją karierę trenerską rozpoczynał w Akademii Piłkarskiej Lecha Poznań, skąd w 2011 roku przeniósł się do Miedzi Legnica, gdzie pełnił obowiązki asystenta pierwszego trenera, awansując z tym klubem do I ligi. W dalszych latach, już jako pierwszy szkoleniowiec prowadził rezerwy Miedzi Legnica, wywalczając z nimi awansując z III ligi oraz rezerwy Zagłębia Lubin, kończąc sezon 2017/2018 na dziewiątym miejscu 3 grupy III ligi. Ostatnim klubem prowadzonym przez Piotra Jacka była III-ligowa Stal Brzeg, z którą utrzymał się w lidze oraz wywalczył Wojewódzki Puchar Polski.

Umowa nowego trenera obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Witamy Piotra Jacka w naszym klubie i życzymy owocnej pracy w barwach „Trójkolorowych”.

Czytany 2684 razy

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy12072020 Fotor

forbet 900x596

1 miniatura www