Podziękowania

środa, 20 maja 2020 17:05

Poniżej przedstawiamy treść podziękowań Zarządu OKS Sokół Ostróda po zakończonym sezonie 2019/20.

Za nami sezon piłkarski 2019/2020, w który mieliśmy możliwość śledzenia gry Sokoła na poziomie III ligi. Sezon w 75-letniej historii klubu szczególny, bowiem po raz pierwszy uzyskaliśmy awans na szczebel krajowy. Zapamiętamy go głównie ze względu na olbrzymie emocje i wahania nastrojów, które towarzyszyły nam niemal podczas każdej ligowej potyczki .Ostatecznie ambitny cel postawiony przez Zarząd klubu został zrealizowany, dzięki zaangażowaniu całego środowiska „Trójkolorowych”!

Na zakończenie sezonu 2019/20 Zarząd Klubu pragnie podziękować głównym sponsorom klubu czyli firmie Ostróda Yacht, jej prezesowi panu Mirosławowi Hajdukiewiczowi oraz burmistrzowi Miasta Ostróda panu Zbigniewowi Michalakowi. W tym wyjątkowym dla drużyny sezonie zawsze mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie, życzliwość oraz pomoc materialną. Państwa wola współpracy i uprzejmość oraz ofiarność były dla nas bardzo pomocne.

Dziękujemy również dyrektorowi sportowemu Jarosławowi Kotasowi, trenerom Piotrowi Kołcowi i Robertowi Poburskiemu, kierownikowi drużyny Adamowi Kulpie i fizjoterapeucie Bartoszowi Bukowskiemu za wkład szkoleniowy we wprowadzenie zespołu w szeregi II ligi. Wykonaliście z Naszymi zawodnikami znakomitą pracę, która zapewniła realizację celu oraz mamy nadzieję, że w przyszłości wpłynie pozytywnie na rozwój i wyniki drużyny. 

Podziękowania należą się również wszystkim zawodnikom, którzy swoją ambitną postawą wywalczyli upragniony awans. Zostawiliście sporo serca i zdrowia w trakcie treningów i rozgrywek ligowych. Codzienne zajęcia i mecze ligowe, sprawiały, że częściej przebywaliście w towarzystwie zawodników z drużyny, niż z własnymi rodzinami, przez co należą Wam się słowa uznania.

          Pragniemy podziękować również pozostałym sponsorom oraz firmom współpracującym czyli:

- PHU Nawi;

- PWiK;

- Forbet – Zakłady Bukmacherskie;

- Expo Arena;

- Budimex

- Esfom;

- Enexon;

- Kotniz;

- Laminopol;

- Bart Elektronarzędzia;

- Charonn;

- Trans-Yacht Ostróda;

- Castor;

Bez Waszego wsparcia postawiony przez sezonem cel byłby niemożliwy do zrealizowania. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firm i instytucji, ich pozycji rynkowej oraz zwiększenia prestiżu społecznego, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców Ostródy.

Słowa uznania należą się pracownikom administracyjnym klubu. W zakończonym sezonie wykazaliście się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem w bieżące funkcjonowanie klubu, składającego się z drużyny seniorów oraz kilkunastu grup młodzieżowych. Organizacja spotkań wszystkich zespołów Sokoła, zarówno w naszej opinii, jak i innych drużyn, stała zawsze na najwyższym poziomie.

Podziękowania należą się także wszystkim osobom pracującym społecznie dla dobra klubu. Bezinteresownie pomagaliście Sokołowi w organizacji i przeprowadzaniu spotkań ligowych, obsłudze multimedialnej oraz promocji klubu.  

Pragniemy również podziękować kibicom, którzy głośny dopingiem wspierali Sokoły zarówno podczas meczów w Ostródzie, jak i tych rozgrywanych na wyjeździe. Pokazaliście tym samym, że macie Sokół w sercu i drużyna może zawsze liczyć na Wasze wsparcie. Rywale z nowej II ligi to uznane marki, zarówno piłkarsko, jak i kibicowsko, więc mamy nadzieje, że liczba fanów przybywających na ostródzki stadion będzie wzrastać. A jako Zarząd zrobimy wszystko, aby drużyna była silna, grała atrakcyjny futbol, i odnosiła jak najwięcej zwycięstw w przyszłym sezonie.

Na końcu pragniemy podziękować wszystkim klubom, firmom, instytucjom oraz osobom prywatnym, którzy gratulowali nam awansu. Dzięki Wam celebrowanie sukcesu było jeszcze przyjemniejsze. My zaś ze swojej strony zrobimy wszystko, aby nie zawieść pokładanych w nas nadziei.

Zarząd Klubu OKS Sokół Ostróda

Czytany 1156 razy Ostatnio zmieniany środa, 20 maja 2020 18:34

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy12072020 Fotor

forbet 900x596

1 miniatura www