Karuzela transferowa I grupy III ligi

poniedziałek, 02 marca 2020 18:20

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Przychodzi: Titas Milasius (Wisła Płock), Mateusz Długołęcki (Znicz Pruszków).

Odchodzi: Paweł Broniszewski (?), Mikołaj Napora (Olimpia Zambrów)

Legia II Warszawa

Przychodzi: Damian Warchoł (Pelikan Łowicz), Mateusz Kochalski (Radomiak Radom).

Odchodzi: Chris Philipps (Lommel SK), Kacper Wełniak (Wigry Suwałki), Michał Mydlarz (GKS Jatrzębie), Cezary Miszta (Radomiak Radom).

Sokół Aleksandrów Łódzki

Przychodzi:

Odchodzi:

Znicz Biała Piska

Przychodzi: Oskar Furst, Bartosz Gużewski (obaj Wigry Suwałki).

Odchodzi: Pavel Rudneu,Paweł Kossyk (Ruch Wysokie Mazowieckie), Mateusz Ruszczyk.

Pelikan Łowicz

Przychodzi: Eryk Niemira (Ruch Wysokie Mazowieckie), Kuba Wardzyński (ŁKS Łomża)

Odchodzi: Damian Szczepański (KS Kutno), Maciej Humerski (Lider Włocławek), Wojciech Mazurowski (?), Damian Warchoł (Legia II Warszawa)

Kaczkan Huragan Morąg

Przychodzi: Dawid Piskuła (Nielba Wągrowiec), Łukasz Swacha-Sock (Granica Kętrzyn), Paweł Kapusta (Pisa Barczewo), Szymon Groszkowski (APOstróda), Szymon Nakielski (Naki Olsztyn).

Odchodzi: Dawid Bogdański (Polonia Lidzbark Warmiński), Adam Kucznier (GKS Wikielec), Dariusz Boczko (?), Mateusz Mętlicki (?).

Broń Radom

Przybyli: Adam Imiela (Legionovia Legionowo), Adrian Dąbrowski (Ruch Chorzów), Karol Kasprzyk (Centrum Radom).
Ubyli: Emil Więcek, Kamil Sternicki (Górnik Konin), Patryk Wójcik (Gryf Policzna), Władysław Terentiew (Poprad Muszyna), Tomasz Zagórski (zawiesił karierę)

Concordia Elbląg

Przychodzi: Wojciech Dziemidowicz (Stomil Olsztyn), Adrian Włoch ? (Wda Lipusz), Pavlo Konchuk ?(Glinik Gorlice),  Łukasz Kopka ( FF Sodertalje)

Odchodzi: Robert Sulewski (Sokół Ostróda), Bartosz Danowski (wyjazd zagranicę), Damian Kozak (zawiesił treningi), Piotr Goljasz, Sebastian Kopeć ?,

Unia Skierniewice

Przychodzi: Michał Brudnicki (ŁKS Łódź), Maciej Wilanowski (Polonia Warszawa), Adrian Dudziński (AP Żyrardów)

Odchodzi: Mikołaj Smyłek (Pogoń Siedlce), Patryk Bojańczyk (?), Mateusz Wodziński (?), Maciej Nalej (Mszczonowianka Mszczonów), Bartosz Bujalski (KS Kutno)

RKS Radomsko

Przychodzi: Rafał Babul (Ruch Wysokie Mazowieckie), Rio Yoshioka, Daniela Kraska (KP Starogard Gdański), Paweł Okrasa (Hutnik Warszawa), Patryk Woźniak (Mazur Ełk), Marcel Nowak (SMS Łódź), Jakub Porzeżyński (Siarka Tarnobrzeg), Krystian Krupa (Siarka Tarnobrzeg).

Odchodzi: Damian Podleśny (Legionovia Legionowo), Paweł Baraniak (MKS Kluczbork)

Olimpia Zambrów

Przychodzi: Dominik Wasiak (Sokół Ostróda), Shibata Shun (FK Auda), Kacper Smoleń, (Sandecja Nowy Sącz), Bartosz Gołaszewski (Legionovia Legionowo), Jakub Stefaniak (Legionovia Legionowo), Bartosz Przybysz (Lech Poznań).

Odchodzi: Michał Chowaniec, Paweł Kaczmarczyk, Richard Kunoun, Maciej Bortniczuk, Mateusz Nikołajuk, Marek Szulc (wszyscy ?), Kamil Jackiewicz (Ruch Wysokie Mazowieckie).

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Przychodzi: trener Krzysztof Chrobak (Polonia Warszawa), Mateusz Tomaszewski (Błonianka Błonie), Michał Wrześniewski (Znicz Pruszków), Eryk Rakowski (Polonia Warszawa)

Odchodzi: trener Robert Moskal (?), Bartosz Broniarek (?)

Ursus Warszawa

Przychodzi: Maciej Prusinowski (Gryf Wejherowo)

Odchodzi:

Ruch Wysokie Mazowieckie

Przychodzi: - Cezary Osuch ( Chełmianka Chełm), Tomasz Porębski (FC Blaubeuren), Michał Domański (Wisłoka Dębica), Paweł Kossyk (Znicz Biała Piska), Karol Mackiewicz (Górnik Łęczna), Kamil Jackiewicz (Olimpia Zambrów).

Odchodzi: - Eryk Niemira (Pelikan Łowicz),Bartłomiej Gromek (MKS Piaseczno), Grzegorz Makal (KS Wasilków),Patryk Przemielewski (KS Wasilków),Kacper Skibko (Znicz Pruszków),Paweł Brokowski (Orlęta Czyżew),Mariusz Wierzbowski (Polonia Warszawa),Rafał Babul (RKS Radomsko),Maciej Radaszkiewicz ( KS Łomianki)

Lechia Tomaszów Mazowiecki

Przychodzi:

Odchodzi: Mateusz Złotogórski (Oskar Przysucha)

Polonia Warszawa

Przychodzi: trener Wojciech Szymanek, Damian Niedojad (Skra Częstochowa), Mariusz Wierzbowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Dawid Leleń (Gryf Wejherowo), Karol Worach (KSZO Ostrowiec), Daniel Smuga (Miedź II Legnica)

Odchodzi: trener Krzysztof Chrobak (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Szymon Kamiński (MKS Przasnysz), Maciej Wilanowski (Unia Skierniewice), Eryk Rakowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Krystian Pieczara (Stal Rzeszów), Leon Jankowski, Arkadiusz Zajączkowski (Błonianka Błonie).

KS Wasilków

Przychodzi: Jacek Stefanowicz (Krypnianka Krypno), Grzegorz Makal (Ruch Wysokie Mazowieckie),Patryk Przemielewski (Ruch Wysokie Mazowieckie)

Odchodzi: Karol Styś (?), Dawid Ostaszewski (?), Damian Oracz (?),  Wojciech Nasuto (?).

źródła: klubowe strony internetowe

Czytany 1529 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 02 marca 2020 21:53

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 24032020 Fotor

forbet 900x596

1 miniatura www