Adam Dobosz w Sokole!

czwartek, 13 lutego 2020 18:09

28-letni Adam Dobosz został nowym zawodnikiem Sokoła. Mogący występować zarówno na boku obrony, jak i środku defensywy i pomocy zawodnik, jest wychowankiem Liwii Łochów, a w swoim CV ma także m.in. III-ligowe rezerwy Pogonii Siedlce, Piasta Gliwice czy II-ligowy Znicz Pruszków. Od sierpnia 2017 występował w Elanie Toruń, z którą wywalczył awans do II ligi. W bieżącym sezonie w barwach toruńskiego klubu zagrał w 10 spotkań na szczeblu drugoligowym.

Witamy Adama w naszym klubie i życzymy udanych występów w barwach „Trójkolorowych”.

Poniżej filmik z zagraniami naszego nowego zawodnika z czasów gry w Elanie Toruń.

Czytany 1872 razy

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 24032020 Fotor

forbet 900x596

1 miniatura www