Sokół przezimuje na tronie!

sobota, 16 listopada 2019 19:12

Mimo, że mecz naszej drużyny z rezerwami Legii Warszawa został przeniesiony na 1 kwietnia przyszłego roku, to już wiemy, że Sokół przerwę zimową spędzi na fotelu lidera rozgrywek.

W rozegranych w sobotę meczach III ligi padło kilka zaskakujących rozstrzygnięć. Wicelider Znicz Biała Piska nieoczekiwanie przegrał na własnym boisku z Unia Skierniewice 0:2. Będący na 3 miejscu Sokół Aleksandrów Łódzki, także na własnym boisku, uległ Olimpii Zambrów 1:3, a 2 trafienia zaliczył nasz były zawodnik Kamil Zalewski. A w derbach województwa Concordia Elbląg, mimo że przegrywała 0:1, ostatecznie pokonała naszego najbliższego przeciwnika Huragan Morąg 3:1. Zwycięstwo elblążan mogło być jeszcze wyższe, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Adam Duda. Takie rozstrzygnięcia sprawiły, że nasza drużyna, mimo meczu zaległego, utrzymała przewagę 5 punktów nad Zniczem i 6 nad imiennikiem z Aleksandrowa. Wniosek z tego jest taki, że niezależnie od wyników rozegranej awansem 18 kolejki, nasza drużyna zimę spędzi na fotelu lidera rozgrywek III ligi!

W pozostałych meczach Ruch Wysokie Mazowieckie uległ Pogoni Grodzisk Mazowiecki 1:3, a w piątek remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy Bronią Radom a Polonią Warszawa.

W niedzielę zaś Pelikan Łowicz podejmie Lechię Tomaszów Mazowiecki, RKS Radomsko zmierzy się z Ursusem Warszawa, a Świt Nowy Dwór Mazowiecki zagra z zamykającym tabelę KS Wasilków.

Przypominamy, że już w najbliższą sobotę 23 listopada „Derby Powiatu Ostródzkiego”. O 18:00 na boisku przy ul. 3 Maja 19 w Ostródzie podejmować będziemy Huragan Morąg. Już teraz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

Czytany 895 razy

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 16012020 Fotor

forbet 900x596

1 miniatura www