Sokołowe podsumowanie tygodnia

wtorek, 08 października 2019 11:55

III liga grupa 1

Concordia Elbląg - Sokół Ostróda 0:0

Sokół: Leszczyński - Brzuzy, Otręba, Wicki, Żwir – Chwastek (59’ Stryjewski), Kołc, Wasiluk, Rynkowski (46’ Wojciechowski), Kubicki (46’ Tomkiewicz) – Hirsz.

A klasa grupa 2

Agat Jegłownik - Sokół II Ostróda 5:1 (2:1)

Panek 28'

Sokół II: J.Mikołajczyk - Kaczorowski, Gorczyc, Makrocki, Podgórski, A.Wasiak, Rybicki, Czerwonka, Kiński, Panek oraz Milewicz, Witkowski.

GKS Iskra Smykówko 4 : 3 KS Polonia Markusy
LKS Tyrowo 2 : 3 MKS Zatoka II Braniewo
KS Zalew Frombork 1 : 1 KS Jastrząb Ględy
SKS Pama Powodowo 3 : 0 KS Syrena Spomlek Młynary
LKS Agat Jegłownik 5 : 1 OKS Sokół II Ostróda
GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie 4 : 2 KS Piast Wilczęta

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 MKS Zatoka II Braniewo 8 19 6 1 1 30:14 WRWWP
2 OKS Sokół II Ostróda 8 18 6 0 2 77:15 PWWWP
3 GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie 8 18 6 0 2 20:23 WWWPW
4 LKS Agat Jegłownik 8 15 4 3 1 23:12 WRRWR
5 SKS Pama Powodowo 8 11 3 2 3 20:38 WPPRR
6 KS Polonia Markusy 8 10 3 1 4 19:26 PPWWW
7 KS Jastrząb Ględy 8 10 3 1 4 17:23 RPPWW
8 KS Syrena Spomlek Młynary 8 10 3 1 4 16:19 PWPPW
9 LKS Tyrowo 8 9 2 3 3 22:14 PRRRP
10 KS Zalew Frombork 8 6 1 3 4 11:18 RRRPP
11 GKS Iskra Smykówko 8 6 2 0 6 15:35 WPPPW
12 KS Piast Wilczęta 8 4 1 1 6 10:43 PWRPP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 9 (so. 2019.10.12 - nd. 2019.10.13)
2019-10-12 15:30 KS Syrena Spomlek Młynary - : - LKS Agat Jegłownik
2019-10-12 15:30 KS Piast Wilczęta - : - GKS Iskra Smykówko
2019-10-12 15:30 KS Jastrząb Ględy - : - GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie
2019-10-13 13:00 OKS Sokół II Ostróda - : - LKS Tyrowo
2019-10-13 14:00 MKS Zatoka II Braniewo - : - KS Zalew Frombork
2019-10-13 14:00 KS Polonia Markusy - : - SKS Pama Powodowo

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3

Wkra Działdowo - Sokół Ostróda 2:0 (1:0)

Sokół: Spataru - Borkowski, Dolecki, Gergola, Kapica, Koziej, Kuzyk, Kwiatkowski, Mikusek, Prusiński, Wielochowski oraz Grabowski, Dmytryszyn, Konarzewski, Gurzyński.

AP Olsztyn 2 : 2 MLKS Motor Lubawa
MKS Start Nidzica 3 : 0 KS Białe Orły Działdowo
SMP Żuri Olsztyn 6 : 3 AS Stomil II Olsztyn
DKS Wkra Działdowo 2 : 0 OKS Sokół Ostróda

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 SMP Żuri Olsztyn 9 27 9 0 0 50:10 WWWWW
2 DKS Wkra Działdowo 9 24 8 0 1 28:7 WWWWW
3 MKS Start Nidzica 9 13 4 1 4 17:20 WPRPP
4 OKS Sokół Ostróda 9 12 3 3 3 24:20 PRWRR
5 AP Olsztyn 9 11 3 2 4 25:31 RWPPR
6 MLKS Motor Lubawa 9 10 2 4 3 16:25 RRRRP
7 AS Stomil II Olsztyn 9 4 1 1 7 23:29 PPPRW
8 KS Białe Orły Działdowo 9 1 0 1 8 10:51 PPPRP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 10 (so. 2019.10.12 - nd. 2019.10.13)
2019-10-12 11:00 MLKS Motor Lubawa - : - DKS Wkra Działdowo
2019-10-12 11:00 OKS Sokół Ostróda - : - SMP Żuri Olsztyn
2019-10-13 11:00 AS Stomil II Olsztyn - : - MKS Start Nidzica
2019-10-12 11:00 KS Białe Orły Działdowo - : - AP Olsztyn

I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2

Concordia II Elbląg - Sokół Ostróda 1:1 (1:1)

Łukasiak 31'

Sokół: Wolak - Czajkowski, Łukasiak, Meyer, Dmytryszyn, Grabowski, Kulpa, Mikołajczyk, Warzyński oraz Śledź, Wereda, Bojar, Krasowski, Lemanowicz, Szostek, Foryński.

MKS Kaczkan Huragan Morąg 1 : 4 AS Stomil III Olsztyn
AP Olsztyn 1 : 3 KS Polonia Pasłęk
MMKS Concordia II Elbląg 1 : 1 OKS Sokół Ostróda

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 OKS Sokół Ostróda 6 16 5 1 0 30:5 RWWWW
2 KS Polonia Pasłęk 7 15 5 0 2 18:12 WWPPW
3 AS Stomil III Olsztyn 7 13 4 1 2 27:11 WPWWR
4 MMKS Concordia II Elbląg 7 5 1 2 4 7:16 RPWPR
5 AP Olsztyn 4 3 1 0 3 5:11 PPWP
6 MKS Kaczkan Huragan Morąg 5 0 0 0 5 3:35 PPPPP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 8 (pt. 2019.10.11)
2019-10-11 16:15 OKS Sokół Ostróda - : - AP Olsztyn
2019-10-11 16:45 AS Stomil III Olsztyn - : - MMKS Concordia II Elbląg
2019-10-11 16:45 KS Polonia Pasłęk - : - MKS Kaczkan Huragan Morąg

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 11

Sokół II Ostróda - Tęcza Miłomłyn 1:3 (1:1)

Kownacki 29'

Sokół II: Grzegorzewski - Pietrzak, Jankowski, Kiersnowski, Kostrzewa, Mioduchowski, Paszkaniec, Piwowarczyk, Waszkiewicz oraz Kowalewski, Ewartowski, Kownacki.

Grunwald Gierzwałd - Sokół III Ostróda 1:1 (1:1)

Boros 23'

Sokół III: Pasiński - Boros, Krajewski, Lipiec, Maj, Milewicz, Wrzesiński, Jarzyna, Rodzik oraz Heinrich.

AP II Ostróda 2 : 1 KS Ewingi Zalewo
GKS Grunwald Gierzwałd 1 : 1 OKS Sokół III Ostróda
OKS Sokół II Ostróda 1 : 3 LKS Tęcza Miłomłyn

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 AP II Ostróda 7 19 6 1 0 25:6 WRWWW
2 OKS Sokół II Ostróda 7 10 3 1 3 14:16 PWPRW
3 GKS Grunwald Gierzwałd 7 9 2 3 2 14:13 RRPRW
4 KS Ewingi Zalewo 7 8 2 2 3 14:18 PRWRP
5 LKS Tęcza Miłomłyn 7 7 2 1 4 7:24 WRPPP
6 OKS Sokół III Ostróda 7 5 1 2 4 19:16 RPWRP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 8 (pt. 2019.10.11)
2019-10-11 16:00 KS Ewingi Zalewo - : - OKS Sokół II Ostróda
2019-10-11 16:45 LKS Tęcza Miłomłyn - : - GKS Grunwald Gierzwałd
2019-10-11 18:00 OKS Sokół III Ostróda - : - AP II Ostróda

Czytany 324 razy

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy telebim 01102019 Fotor

forbet 900x596