Sokołowe podsumowanie tygodnia

środa, 02 października 2019 05:44

III liga grupa 1

Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 4:1 (2:0)

bramki dla Sokoła: Wicki 18' (k), 53', Kubicki 7', Hirsz 76'

Sokół :  Leszczyński– Żwir, Otręba, Wicki, Brzuzy – Rynkowski (46’ Wasiak), Kołc (78’ Zyska), Wasiluk, Chwastek, Kubicki (64’ Hirsz) – Tomkiewicz (68’ Stryjewski).

A klasa grupa 2

Sokół II Ostróda - Pama Powodowo 20:0 (9:0)

Rybicki 38', 42', 65', 83', 84', Hirsz 7', 12', 25', Kiński 19', 59', Łyszyk 32', 89', A.Wasiak 52', 55', Laskowski 72', 77', Stryjewski 17' , Wojciechowski 33', Panek 80', J.Mikołajczyk 90', 

Sokół II: Kapłon - Rybicki, A.Wasiak, Czerwonka, Hirsz, Kiński, Łyszyk, Panek, Stryjewski, D.Wasiak, Wojciechowski oraz J.Mokołajczyk, Laskowski, Nowakowski.

2019-09-28 16:00 LKS Tyrowo 0 : 0 KS Zalew Frombork
2019-09-28 16:00 KS Syrena Spomlek Młynary 5 : 0 GKS Iskra Smykówko
2019-09-28 16:00 KS Piast Wilczęta 2 : 1 KS Jastrząb Ględy
2019-09-29 13:00 OKS Sokół II Ostróda 20 : 0 SKS Pama Powodowo
2019-09-29 14:00 KS Polonia Markusy 2 : 3 GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie
2019-09-29 15:00 MKS Zatoka II Braniewo 3 : 3 LKS Agat Jegłownik

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 OKS Sokół II Ostróda 7 18 6 0 1 76:10 WWWPW
2 MKS Zatoka II Braniewo 7 16 5 1 1 27:12 RWWPW
3 GLKS Pomowiec 7 15 5 0 2 16:21 WWPWW
4 LKS Agat Jegłownik 7 12 3 3 1 18:11 RRWRW
5 KS Syrena Spomlek Młynary 7 10 3 1 3 16:16 WPPWR
6 KS Polonia Markusy 7 10 3 1 3 16:22 PWWWR
7 LKS Tyrowo 7 9 2 3 2 20:11 RRRPP
8 KS Jastrząb Ględy 7 9 3 0 4 16:22 PPWWP
9 SKS Pama Powodowo 7 8 2 2 3 17:38 PPRRW
10 KS Zalew Frombork 7 5 1 2 4 10:17 RRPPP
11 KS Piast Wilczęta 7 4 1 1 5 8:39 WRPPP
12 GKS Iskra Smykówko 7 3 1 0 6 11:32 PPPWP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 8 (so. 2019.10.05 - nd. 2019.10.06)
2019-10-05 15:30 GKS Iskra Smykówko - : - KS Polonia Markusy
2019-10-05 15:30 LKS Tyrowo - : - MKS Zatoka II Braniewo
2019-10-05 16:00 KS Zalew Frombork - : - KS Jastrząb Ględy
2019-10-05 16:00 SKS Pama Powodowo - : - KS Syrena Spomlek Młynary
2019-10-05 16:00 LKS Agat Jegłownik - : - OKS Sokół II Ostróda
2019-10-06 14:00 GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie - : - KS Piast Wilczęta

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Tęcza Biskupiec - Sokół Ostróda 0:4

Jarzyło 49', 62', Rutkowski 4', K.Dembiński 60' 

Sokół:Witkowski - Kaczorowski, Wasilak, K.Dembiński, M.Dembiński, Jarzyło, Kędzierski, Makrocki, Perowicz, Podgórski, Rutkowski.

2019-09-28 11:00 MBKS Victoria Bartoszyce 3 : 2 SKS Szczytno
2019-09-29 11:00 BKS Tęcza Biskupiec 0 : 4 OKS Sokół Ostróda
2019-09-29 11:00 MKS Kaczkan Huragan Morąg - : - MKS Start Nidzica

1 MKS Kaczkan Huragan Morąg 6 18 6 0 0 30:7 WWWWW
2 OKS Sokół Ostróda 7 18 6 0 1 22:12 WWPWW
3 MBKS Victoria Bartoszyce 7 12 4 0 3 14:16 WPPWP
4 OSPPN Czereś Sport Olsztyn 6 10 3 1 2 22:19 WPWRW
5 SKS Szczytno 7 7 2 1 4 17:21 PPWWR
6 MKS Start Nidzica 6 3 1 0 5 12:17 WPPPP
7 BKS Tęcza Biskupiec 7 0 0 0 7 8:33 PPPPP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 9 (so. 2019.10.05 - nd. 2019.10.06)
2019-10-05 12:00 MKS Start Nidzica - : - MBKS Victoria Bartoszyce
2019-10-05 13:00 OSPPN Czereś Sport Olsztyn - : - OKS Sokół Ostróda
2019-10-06 11:00 MKS Kaczkan Huragan Morąg - : - BKS Tęcza Biskupiec

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3

Motor Lubawa - Sokół Ostróda 2:2

Gergola 20' Dolecki 48' (1:1)

Sokół: Spataru - Borkowski, Dolecki, Gergola, Kapica, Koziej, Kuzyk, Kwiatkowski, Mikusek, Szytniewski, Wielochowski oraz Fabianowicz, Chmielewski, Konarzewski, Gurzyński

2019-09-28 11:00 MLKS Motor Lubawa 2 : 2 OKS Sokół Ostróda
2019-09-29 11:00 AS Stomil II Olsztyn 0 : 3 DKS Wkra Działdowo
2019-09-28 11:00 KS Białe Orły Działdowo 0 : 11 SMP Żuri Olsztyn
2019-09-28 18:00 AP Olsztyn 2 : 0 MKS Start Nidzica

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 SMP Żuri Olsztyn 8 24 8 0 0 44:7 WWWWW
2 DKS Wkra Działdowo 8 21 7 0 1 26:7 WWWWP
3 OKS Sokół Ostróda 8 12 3 3 2 24:18 RWRRW
4 AP Olsztyn 8 10 3 1 4 23:29 WPPRW
5 MKS Start Nidzica 8 10 3 1 4 14:20 PRPPP
6 MLKS Motor Lubawa 8 9 2 3 3 14:23 RRRPW
7 AS Stomil II Olsztyn 8 4 1 1 6 20:23 PPRWP
8 KS Białe Orły Działdowo 8 1 0 1 7 10:48 PPRPP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 9 (so. 2019.10.05 - nd. 2019.10.06)
2019-10-05 18:00 AP Olsztyn - : - MLKS Motor Lubawa
2019-10-06 12:00 MKS Start Nidzica - : - KS Białe Orły Działdowo
2019-10-05 10:15 SMP Żuri Olsztyn - : - AS Stomil II Olsztyn
2019-10-05 11:00 DKS Wkra Działdowo - : - OKS Sokół Ostróda

I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2

AS Stomil III Olsztyn - Sokół Ostróda 0:3

2019-09-27 17:00 KS Polonia Pasłęk 1 : 0 MMKS Concordia II Elbląg
2019-09-28 11:00 AS Stomil III Olsztyn 0 : 3 OKS Sokół Ostróda
2019-10-08 17:00 MKS Kaczkan Huragan Morąg - : - AP Olsztyn

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 OKS Sokół Ostróda 5 15 5 0 0 29:4 WWWWW
2 KS Polonia Pasłęk 6 12 4 0 2 15:11 WPPWW
3 AS Stomil III Olsztyn 6 10 3 1 2 23:10 PWWRW
4 MMKS Concordia II Elbląg 6 4 1 1 4 6:15 PWPRP
5 AP Olsztyn 3 3 1 0 2 4:8 PWP
6 MKS Kaczkan Huragan Morąg 4 0 0 0 4 2:31 PPPP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 7 (pt. 2019.10.04)
2019-10-04 16:00 MKS Kaczkan Huragan Morąg - : - AS Stomil III Olsztyn
2019-10-04 17:00 AP Olsztyn - : - KS Polonia Pasłęk
2019-10-04 17:30 MMKS Concordia II Elbląg - : - OKS Sokół Ostróda

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 11

Sokół III Ostróda - Sokół II Ostróda 0:2

2019-09-27 16:30 AP II Ostróda 1 : 1 GKS Grunwald Gierzwałd
2019-09-27 17:00 KS Ewingi Zalewo 1 : 1 LKS Tęcza Miłomłyn
2019-09-27 18:00 OKS Sokół III Ostróda 0 : 2 OKS Sokół II Ostróda

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 AP II Ostróda 6 16 5 1 0 23:5 RWWWW
2 OKS Sokół II Ostróda 6 10 3 1 2 13:13 WPRWP
3 KS Ewingi Zalewo 6 8 2 2 2 13:16 RWRPP
4 GKS Grunwald Gierzwałd 6 8 2 2 2 13:12 RPRWW
5 OKS Sokół III Ostróda 6 4 1 1 4 18:15 PWRPP
6 LKS Tęcza Miłomłyn 6 4 1 1 4 4:23 RPPPW

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 7 (pt. 2019.10.04)
2019-10-04 16:30 AP II Ostróda - : - KS Ewingi Zalewo
2019-10-04 17:00 GKS Grunwald Gierzwałd - : - OKS Sokół III Ostróda
2019-10-04 18:00 OKS Sokół II Ostróda - : - LKS Tęcza Miłomłyn

Czytany 385 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 października 2019 11:25

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy telebim 01102019 Fotor

forbet 900x596