Sokołowe podsumowanie tygodnia

poniedziałek, 16 września 2019 10:13

III liga grupa 1

Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (1:0)

Kubicki 30'

Sokół O.: Leszczyński– Żwir, Otręba, Wicki, Brzuzy – Rynkowski (70’ Wasiak), Kołc, Wasiluk, Chwastek (85’ Hirsz), Kubicki – Tomkiewicz (68’ Łyszyk).

A klasa grupa 2

Sokół II Ostróda - Pomowiec Gronowo Elbląskie 13:0

Stryjewski 8', 53', 68', 81', 84', Łyszyk 15', 21', 34', D.Wasiak 45', Zyska 50', Wojciechowski 55', Panek 67', Kapłon 72'.

Sokół II: Kapłon - Zyska, Rybicki, A.Wasiak, Czerwonka, Łyszyk, Panek, Stryjewski,D.Wasiak, Wojciechowski, Ziółkowski oraz Krzysztofik, Laskowski, Kiński, M.Mikołajczyk, Nowakowski.  

LKS Tyrowo 3 : 3 SKS Pama Powodowo
KS Syrena Spomlek Młynary 1 : 3 KS Jastrząb Ględy
OKS Sokół II Ostróda 13 : 0 GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie
KS Polonia Markusy 3 : 0 KS Piast Wilczęta
MKS Zatoka II Braniewo 6 : 3 GKS Iskra Smykówko
LKS Agat Jegłownik 2 : 0 KS Zalew Frombork

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 OKS Sokół II Ostróda 5 12 4 0 1 49:10 WPWWW
2 MKS Zatoka II Braniewo 5 12 4 0 1 19:8 WPWWW
3 LKS Agat Jegłownik 5 10 3 1 1 14:7 WRWWP
4 KS Jastrząb Ględy 5 9 3 0 2 13:17 WWPPW
5 Pomowiec Gronowo Elbląskie 5 9 3 0 2 10:19 PWWPW
6 SKS Pama Powodowo 5 8 2 2 1 16:13 RRWWP
7 KS Syrena Spomlek Młynary 5 7 2 1 2 11:13 PWRWP
8 KS Polonia Markusy 5 7 2 1 2 11:17 WWRPP
9 LKS Tyrowo 5 7 2 1 2 19:10 RPPWW
10 KS Zalew Frombork 5 3 1 0 4 8:15 PPPPW
11 GKS Iskra Smykówko 5 3 1 0 4 11:20 PWPPP
12 KS Piast Wilczęta 5 0 0 0 5 4:36 PPPPP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 6 (so. 2019.09.21 - nd. 2019.09.22)
2019-09-21 16:00 GKS Iskra Smykówko - : - OKS Sokół II Ostróda
2019-09-21 16:00 SKS Pama Powodowo - : - MKS Zatoka II Braniewo
2019-09-21 16:30 KS Zalew Frombork - : - KS Piast Wilczęta
2019-09-21 16:30 KS Jastrząb Ględy - : - KS Polonia Markusy
2019-09-22 14:00 GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie - : - KS Syrena Spomlek Młynary
2019-09-22 16:00 LKS Agat Jegłownik - : - LKS Tyrowo

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Sokół Ostróda - Victoria Bartoszyce 3:2 (3:0)

Rutkowski 18', 35', samobójcza 13'

Sokół: Spataru - K.Dembiński, M.Dembiński, Gorczyc, Jarzyło, Kędzierski, Makrocki, Perowicz, Podgórski, Przyborowski, Rutkowski oraz Kaczorowski, Wasilak.

OKS Sokół Ostróda 3 : 2 MBKS Victoria Bartoszyce
SKS Szczytno - : - MKS Start Nidzica
OSPPN Czereś Sport Olsztyn 4 : 5 MKS Kaczkan Huragan Morąg

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 MKS Kaczkan Huragan Morąg 5 15 5 0 0 23:6 WWWWW
2 OKS Sokół Ostróda 6 15 5 0 1 18:12 WPWWW
3 MBKS Victoria Bartoszyce 5 9 3 0 2 10:12 PWPWW
4 OSPPN Czereś Sport Olsztyn 5 7 2 1 2 20:18 PWRWP
5 SKS Szczytno 4 4 1 1 2 9:10 WRPP
6 BKS Tęcza Biskupiec 5 0 0 0 5 8:19 PPPPP
7 MKS Start Nidzica 4 0 0 0 4 1:12 PPPP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 7 (so. 2019.09.21 - nd. 2019.09.22)
2019-09-21 11:00 MBKS Victoria Bartoszyce - : - OSPPN Czereś Sport Olsztyn
2019-09-22 11:00 MKS Kaczkan Huragan Morąg - : - SKS Szczytno
2019-09-22 12:00 MKS Start Nidzica - : - BKS Tęcza Biskupiec

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3

Sokół Ostróda - Orły Białe Działdowo 3:3 (2:2)

Kwiatkowski 21', 53', Dolecki 39'

Sokół: Gurzyński - Szczepański, Borkowski, Dolecki, Gergola, Koziej, Kuzyk, Kwiatkowski, Mikusek, Szytniewski, Wielochowski oraz Dmytryszyn, Chmielewski, Grabowski.

MLKS Motor Lubawa 2 : 2 AS Stomil II Olsztyn
OKS Sokół Ostróda 3 : 3 KS Białe Orły Działdowo
DKS Wkra Działdowo 6 : 1 AP Olsztyn
SMP Żuri Olsztyn 6 : 0 MKS Start Nidzica

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 SMP Żuri Olsztyn 6 18 6 0 0 29:5 WWWWW
2 DKS Wkra Działdowo 6 15 5 0 1 17:7 WWPWW
3 MKS Start Nidzica 6 9 3 0 3 13:17 PPPWW
4 OKS Sokół Ostróda 6 8 2 2 2 18:14 RRWPP
5 MLKS Motor Lubawa 6 7 2 1 3 11:20 RPWPW
6 AP Olsztyn 6 7 2 1 3 19:25 PRWWP
7 AS Stomil II Olsztyn 6 4 1 1 4 18:16 RWPPP
8 KS Białe Orły Działdowo 6 1 0 1 5 10:31 RPPPP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 7 (so. 2019.09.21 - nd. 2019.09.22)
2019-09-21 12:00 MKS Start Nidzica - : - MLKS Motor Lubawa
2019-09-21 18:00 AP Olsztyn - : - SMP Żuri Olsztyn
2019-09-21 11:00 KS Białe Orły Działdowo - : - DKS Wkra Działdowo
2019-09-22 11:00 AS Stomil II Olsztyn - : - OKS Sokół Ostróda

I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2

Sokół Ostróda - Kaczkan Huragan Morąg 12:0 (7:0)

Grabowski 3', 21', 41', 56', 58', Kulpa 39, 46', 49, 57', Czajkowski 24', 30, Meyer 37'.

Sokół: Wolak - Czajkowski, Łukasiak, Meyer, Dmytryszyn, Grabowski, Kulpa, Mikołajczyk, Warzyński oraz Śledź, Wereda, Bojar, Krasowski, Lemanowicz, Szostek, Foryński.

OKS Sokół Ostróda 12 : 0 MKS Kaczkan Huragan Morąg
KS Polonia Pasłęk 1 : 4 AS Stomil III Olsztyn
MMKS Concordia II Elbląg - : - AP Olsztyn

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 OKS Sokół Ostróda 3 9 3 0 0 21:2 WWW
2 AS Stomil III Olsztyn 4 7 2 1 1 19:7 WRWP
3 KS Polonia Pasłęk 3 6 2 0 1 8:5 PWW
4 MMKS Concordia II Elbląg 3 1 0 1 2 3:10 RPP
5 AP Olsztyn 0 0 0 0 0 0:0
6 MKS Kaczkan Huragan Morąg 3 0 0 0 3 1:28 PPP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 5 (pt. 2019.09.20)
2019-09-20 16:00 MKS Kaczkan Huragan Morąg - : - MMKS Concordia II Elbląg
2019-09-20 17:00 AP Olsztyn - : - AS Stomil III Olsztyn
2019-09-20 17:00 KS Polonia Pasłęk - : - OKS Sokół Ostróda

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 11

Sokół II Ostróda - GKS Grunwald Gietrzwałd 0:0

KS Ewingi Zalewo - Sokół III Ostróda 0:0

KS Ewingi Zalewo 0 : 0 OKS Sokół III Ostróda
LKS Tęcza Miłomłyn 0 : 3 AP II Ostróda
OKS Sokół II Ostróda 0 : 0 GKS Grunwald Gierzwałd

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 AP II Ostróda 4 12 4 0 0 15:2 WWWW
2 OKS Sokół II Ostróda 4 7 2 1 1 9:6 RWPW
3 GKS Grunwald Gierzwałd 4 7 2 1 1 9:6 RWWP
4 KS Ewingi Zalewo 4 4 1 1 2 7:12 RPPW
5 LKS Tęcza Miłomłyn 4 3 1 0 3 3:11 PPWP
6 OKS Sokół III Ostróda 4 1 0 1 3 7:13 RPPP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 5 (pt. 2019.09.20)
2019-09-20 16:30 AP II Ostróda - : - OKS Sokół II Ostróda
2019-09-20 17:00 GKS Grunwald Gierzwałd - : - KS Ewingi Zalewo
2019-09-20 18:00 OKS Sokół III Ostróda - : - LKS Tęcza Miłomłyn

Czytany 404 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 września 2019 19:49

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy telebim 01102019 Fotor

forbet 900x596