Sokołowe podsumowanie tygodnia

poniedziałek, 09 września 2019 12:23

III liga grupa 1

Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Ostróda 1:2 (1:2)

Tomkiewicz 13’, Stryjewski 45’

Sokół: Leszczyński - Brzuzy, Otręba, Wicki, Żwir – Stryjewski, Kołc, Wasiluk, Rynkowski (72’ Wojciechowski), Kubicki – Tomkiewicz.

A klasa grupa 2

Jastrząb Ględy - Sokół II Ostróda 6:4 (2:1)

Rybicki 14', 50', Czerwonka 61', Wojewoda 76'.

Sokół II: J.Mikołajczyk - Nowakowski, Przyborowski, Rybicki, Żygo, A.Wasiak, Czerwonka, Kiński, Krzysztofik, Wojewoda, Laskowski.

POPRZEDNIA: KOLEJKA 4 (so. 2019.09.07 - nd. 2019.09.08)
2019-09-07 16:00 GKS Iskra Smykówko 3 : 0 LKS Tyrowo
2019-09-07 16:00 SKS Pama Powodowo 2 : 2 LKS Agat Jegłownik
2019-09-07 17:00 KS Zalew Frombork 1 : 3 KS Polonia Markusy
2019-09-07 17:00 KS Piast Wilczęta 2 : 4 KS Syrena Spomlek Młynary
2019-09-07 17:00 KS Jastrząb Ględy 6 : 4 OKS Sokół II Ostróda
2019-09-08 15:00 GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie 3 : 1 MKS Zatoka II Braniewo

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie 4 9 3 0 1 10:6 WWPW
2 OKS Sokół II Ostróda 4 9 3 0 1 36:10 PWWW
3 MKS Zatoka II Braniewo 4 9 3 0 1 13:5 PWWW
4 LKS Agat Jegłownik 4 7 2 1 1 12:7 RWWP
5 SKS Pama Powodowo 4 7 2 1 1 13:10 RWWP
6 KS Syrena Spomlek Młynary 4 7 2 1 1 10:10 WRWP
7 LKS Tyrowo 4 6 2 0 2 16:7 PPWW
8 KS Jastrząb Ględy 4 6 2 0 2 10:16 WPPW
9 KS Polonia Markusy 4 4 1 1 2 8:17 WRPP
10 KS Zalew Frombork 4 3 1 0 3 8:13 PPPW
11 GKS Iskra Smykówko 4 3 1 0 3 8:14 WPPP
12 KS Piast Wilczęta 4 0 0 0 4 4:33 PPPP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 5 (so. 2019.09.14 - nd. 2019.09.15)
2019-09-14 16:00 LKS Tyrowo - : - SKS Pama Powodowo
2019-09-14 16:00 KS Syrena Spomlek Młynary - : - KS Jastrząb Ględy
2019-09-15 13:00 OKS Sokół II Ostróda - : - GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie
2019-09-15 14:00 KS Polonia Markusy - : - KS Piast Wilczęta
2019-09-15 15:00 MKS Zatoka II Braniewo - : - GKS Iskra Smykówko
2019-09-15 16:00 LKS Agat Jegłownik - : - KS Zalew Frombork

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Huragan Morąg - Sokół Ostróda 4:1 (1:0)

Jarzyło 58'

Sokół: Witkowski - Kaczorowski, M.Dembiński, K.Dembiński, Jarzyło, Kędzierski, Makrocki, Perowicz, Podgórski, Przyborowski, Rutkowski oraz Wasilak, Gorczyc.

POPRZEDNIA: KOLEJKA 5 (so. 2019.09.07 - nd. 2019.09.08)
2019-09-07 11:00 SKS Szczytno 2 : 1 BKS Tęcza Biskupiec
2019-09-07 13:00 MKS Start Nidzica 0 : 2 OSPPN Czereś Sport Olsztyn
2019-09-08 11:00 MKS Kaczkan Huragan Morąg 4 : 1 OKS Sokół Ostróda

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 MKS Kaczkan Huragan Morąg 4 12 4 0 0 18:2 WWWW
2 OKS Sokół Ostróda 4 9 3 0 1 11:8 PWWW
3 MBKS Victoria Bartoszyce 4 9 3 0 1 8:9 WPWW
4 OSPPN Czereś Sport Olsztyn 4 7 2 1 1 16:13 WRWP
5 SKS Szczytno 4 4 1 1 2 9:10 WRPP
6 BKS Tęcza Biskupiec 4 0 0 0 4 6:15 PPPP
7 MKS Start Nidzica 4 0 0 0 4 1:12 PPPP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 6 (so. 2019.09.14)
2019-09-14 11:00 OKS Sokół Ostróda - : - MBKS Victoria Bartoszyce
2019-09-14 11:00 SKS Szczytno - : - MKS Start Nidzica
2019-09-14 13:00 OSPPN Czereś Sport Olsztyn - : - MKS Kaczkan Huragan Morąg

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3

AP Olsztyn - Sokół Ostróda 2:2 

POPRZEDNIA: KOLEJKA 5 (so. 2019.09.07 - nd. 2019.09.08)
2019-09-07 10:15 SMP Żuri Olsztyn 4 : 0 MLKS Motor Lubawa
2019-09-07 11:00 MKS Start Nidzica 1 : 2 DKS Wkra Działdowo
2019-09-08 14:00 AP Olsztyn 2 : 2 OKS Sokół Ostróda
2019-09-07 11:00 KS Białe Orły Działdowo 0 : 9 AS Stomil II Olsztyn

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 SMP Żuri Olsztyn 5 15 5 0 0 23:5 WWWWW
2 DKS Wkra Działdowo 4 9 3 0 1 8:5 WPWW
3 MKS Start Nidzica 5 9 3 0 2 13:11 PPWWW
4 OKS Sokół Ostróda 5 7 2 1 2 15:11 RWPPW
5 AP Olsztyn 5 7 2 1 2 18:19 RWWPP
6 MLKS Motor Lubawa 5 6 2 0 3 9:18 PWPWP
7 AS Stomil II Olsztyn 4 3 1 0 3 15:11 WPPP
8 KS Białe Orły Działdowo 5 0 0 0 5 7:28 PPPPP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 6 (so. 2019.09.14)
2019-09-14 11:00 MLKS Motor Lubawa - : - AS Stomil II Olsztyn
2019-09-14 11:00 OKS Sokół Ostróda - : - KS Białe Orły Działdowo
2019-09-14 11:00 DKS Wkra Działdowo - : - AP Olsztyn
2019-09-14 10:15 SMP Żuri Olsztyn - : - MKS Start Nidzica

I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2

POPRZEDNIA: KOLEJKA 3 (pt. 2019.09.06 - so. 2019.09.07)
2019-09-06 16:00 MKS Kaczkan Huragan Morąg 0 : 5 KS Polonia Pasłęk
2019-09-06 17:30 MMKS Concordia II Elbląg 2 : 2 AS Stomil III Olsztyn
2019-09-07 12:00 AP Olsztyn - : - OKS Sokół Ostróda

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 OKS Sokół Ostróda 2 6 2 0 0 9:2 WW
2 KS Polonia Pasłęk 2 6 2 0 0 7:1 WW
3 AS Stomil III Olsztyn 3 4 1 1 1 15:6 RWP
4 MMKS Concordia II Elbląg 3 1 0 1 2 3:10 RPP
5 AP Olsztyn 0 0 0 0 0 0:0
6 MKS Kaczkan Huragan Morąg 2 0 0 0 2 1:16 PP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 4 (pt. 2019.09.13)
2019-09-13 16:15 OKS Sokół Ostróda - : - MKS Kaczkan Huragan Morąg
2019-09-13 17:00 AS Stomil III Olsztyn - : - KS Polonia Pasłęk
2019-09-13 17:30 MMKS Concordia II Elbląg - : - AP Olsztyn

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 11

Sokół II Ostróda - Ewingi Zalewo 4:1 (2:0)

Kownacki 21', 60', Guzal 24', Kowalewski 59'

Sokół II: Grzegorzewski - Kowalewski, Guzal, Kostrzewa, Kownacki, Mioduchowski, Piwowarczyk, Waszkiewicz, Wojciechowski oraz Ewartowski, Jankowski, Kiersnowski, Paszkaniec, Żółtek.

AP II Ostróda - Sokół III Ostróda 2:1 (1:1) 

Boros 8'

Sokół III: Pasiński - Boros, Krajewski, Lipiec, Maj, Milewicz, Jarzyna, Rodzik, Wiśniewski oraz Heinrich, Radtke, Ratajczak, Witek, Wrzesiński, Dobkowski.

POPRZEDNIA: KOLEJKA 3 (pt. 2019.09.06)
2019-09-06 16:30 AP II Ostróda 2 : 1 OKS Sokół III Ostróda
2019-09-06 17:00 GKS Grunwald Gierzwałd 2 : 0 LKS Tęcza Miłomłyn
2019-09-06 18:00 OKS Sokół II Ostróda 4 : 1 KS Ewingi Zalewo

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma
1 AP II Ostróda 3 9 3 0 0 12:2 WWW
2 OKS Sokół II Ostróda 3 6 2 0 1 9:6 WPW
3 GKS Grunwald Gierzwałd 3 6 2 0 1 9:6 WWP
4 KS Ewingi Zalewo 3 3 1 0 2 7:12 PPW
5 LKS Tęcza Miłomłyn 3 3 1 0 2 3:8 PWP
6 OKS Sokół III Ostróda 3 0 0 0 3 7:13 PPP

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 4 (pt. 2019.09.13)
2019-09-13 17:00 KS Ewingi Zalewo - : - OKS Sokół III Ostróda
2019-09-13 17:00 LKS Tęcza Miłomłyn - : - AP II Ostróda
2019-09-13 18:00 OKS Sokół II Ostróda - : - GKS Grunwald Gierzwałd

Czytany 288 razy

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 08082019

forbet 900x596