Sokołowe podsumowanie tygodnia

poniedziałek, 02 września 2019 12:49

III liga grupa 1

Sokół Ostróda – Znicz Biała Piska 2:1 (0:0)

Ziółkowski 72’, Żwir 79’ - Leszczyński 55’ (sam.)

Sokół: Leszczyński– Żwir, Otręba, Wicki, Brzuzy – Rynkowski (58’ Ziółkowski), Kołc, Wasiluk (58’ Stryjewski), Chwastek, Kubicki – Okuniewicz (7’ Tomkiewicz) (90’ Łyszyk).

A klasa grupa 2

Sokół II Ostróda – Piast Wilczęta 15:1

Łyszyk 35', 43', 50', 65', Czerwonka 2', 77', Rybicki 6', 57' , A.Wasiak 70', 81', Wojciechowski 9', Panek 24', D.Wasiak 27', Wojewoda 61',  Nowakowski 78'  

Sokół: Dziwulski (J.Mikołajczyk) - Żukowski, Rybicki, A.Wasiak, Czerwonka, Kiński, Łyszyk, Panek, Stryjewski, D.Wasiak, Wojciechowski oraz Nowakowski, Żygo, Krzysztofik, Wojewoda.

Drużyna Pkt Z R P Bramki Forma

1 OKS Sokół II Ostróda 3 9 3 0 0 32:4 WWW

2 MKS Zatoka II Braniewo 3 9 3 0 0 12:2 WWW

3 GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie 3 6 2 0 1 7:5 WPW

4 LKS Agat Jegłownik 3 6 2 0 1 10:5 WWP

5 SKS Pama Powodowo 3 6 2 0 1 11:8 WWP

6 LKS Tyrowo 3 6 2 0 1 16:4 PWW

7 KS Syrena Spomlek Młynary 3 4 1 1 1 6:8 RWP

8 KS Zalew Frombork 3 3 1 0 2 7:10 PPW

9 KS Jastrząb Ględy 3 3 1 0 2 4:12 PPW

10 KS Polonia Markusy 3 1 0 1 2 5:16 RPP

11 GKS Iskra Smykówko 3 0 0 0 3 5:14 PPP

12 KS Piast Wilczęta 3 0 0 0 3 2:29 PPP

POPRZEDNIA: KOLEJKA 3 (so. 2019.08.31 - nd. 2019.09.01)

2019-08-31 16:00 SKS Pama Powodowo 5 : 3 KS Zalew Frombork

2019-08-31 16:00 KS Syrena Spomlek Młynary 2 : 2 KS Polonia Markusy

2019-08-31 17:00 LKS Tyrowo 0 : 2 GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie

2019-09-01 13:00 OKS Sokół II Ostróda 15 : 1 KS Piast Wilczęta

2019-09-01 16:00 LKS Agat Jegłownik 7 : 2 GKS Iskra Smykówko

2019-09-01 16:00 MKS Zatoka II Braniewo 4 : 1 KS Jastrząb Ględy

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 4 (so. 2019.09.07 - nd. 2019.09.08)

2019-09-07 16:00 GKS Iskra Smykówko - : - LKS Tyrowo

2019-09-07 16:00 SKS Pama Powodowo - : - LKS Agat Jegłownik

2019-09-07 17:00 KS Zalew Frombork - : - KS Polonia Markusy

2019-09-07 17:00 KS Piast Wilczęta - : - KS Syrena Spomlek Młynary

2019-09-07 17:00 KS Jastrząb Ględy - : - OKS Sokół II Ostróda

2019-09-08 15:00 GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie - : - MKS Zatoka II Braniewo

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Sokół Ostróda – Start Nidzica 1:0 (1:0)

Jarzyło 36’

Sokół: Witkowski – K.Dembiński, M.Dembiński, Gorczyc, Jarzyło, Kędzierski, Makrocki, Perowicz, Podgórski, Przyborowski, Rutkowski.

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma

1 MKS Kaczkan Huragan Morąg 3 9 3 0 0 14:1 WWW

2 OKS Sokół Ostróda 3 9 3 0 0 10:4 WWW

3 MBKS Victoria Bartoszyce 4 9 3 0 1 8:9 WPWW

4 OSPPN Czereś Sport Olsztyn 3 4 1 1 1 14:13 RWP

5 SKS Szczytno 3 1 0 1 2 7:9 RPP

6 BKS Tęcza Biskupiec 3 0 0 0 3 5:13 PPP

7 MKS Start Nidzica 3 0 0 0 3 1:10 PPP

POPRZEDNIA: KOLEJKA 4 (so. 2019.08.31)

2019-08-31 11:00 BKS Tęcza Biskupiec 0 : 2 MBKS Victoria Bartoszyce

2019-08-31 11:00 OKS Sokół Ostróda 1 : 0 MKS Start Nidzica

2019-08-31 11:00 OSPPN Czereś Sport Olsztyn 3 : 3 SKS Szczytno

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 5 (so. 2019.09.07 - nd. 2019.09.08)

2019-09-07 11:00 SKS Szczytno - : - BKS Tęcza Biskupiec

2019-09-07 13:00 MKS Start Nidzica - : - OSPPN Czereś Sport Olsztyn

2019-09-08 11:00 MKS Kaczkan Huragan Morąg - : - OKS Sokół Ostróda

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3

Sokół Ostróda - Start Nidzica 2:1 (1:1)

Gergola 37’, Dolecki 77’

Sokół: Spataru – Borkowski, Chmielewski, Dolecki, Gergola, Kapica, Koziej, Kuzyk, Kwiatkowski, Mikusek, Wielochowski oraz Dmytryszyn, Fabianowicz, Grabowski.

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma

1 SMP Żuri Olsztyn 4 12 4 0 0 19:5 WWWW

2 MKS Start Nidzica 4 9 3 0 1 12:9 PWWW

3 DKS Wkra Działdowo 3 6 2 0 1 6:4 PWW

4 OKS Sokół Ostróda 4 6 2 0 2 13:9 WPPW

5 MLKS Motor Lubawa 4 6 2 0 2 9:14 WPWP

6 AP Olsztyn 4 6 2 0 2 16:17 WWPP

7 AS Stomil II Olsztyn 3 0 0 0 3 6:11 PPP

8 KS Białe Orły Działdowo 4 0 0 0 4 7:19 PPPP

POPRZEDNIA: KOLEJKA 4 (so. 2019.08.31 - nd. 2019.09.01)

2019-08-31 11:00 MLKS Motor Lubawa 3 : 1 KS Białe Orły Działdowo

2019-09-01 11:00 AS Stomil II Olsztyn 2 : 4 AP Olsztyn

2019-08-31 11:00 OKS Sokół Ostróda 2 : 1 MKS Start Nidzica

2019-09-01 11:00 DKS Wkra Działdowo 0 : 3 SMP Żuri Olsztyn

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 5 (so. 2019.09.07 - nd. 2019.09.08)

2019-09-07 10:15 SMP Żuri Olsztyn - : - MLKS Motor Lubawa

2019-09-07 11:00 MKS Start Nidzica - : - DKS Wkra Działdowo

2019-09-08 14:00 AP Olsztyn - : - OKS Sokół Ostróda

2019-09-07 11:00 KS Białe Orły Działdowo - : - AS Stomil II Olsztyn

I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2

Sokół Ostróda - MMKS Concordia II Elbląg 6:0 (6:0)

Grabowski 17’, 19’, 24’, Czajkowski 13’, Kulpa 15’, Meyer 22’

Sokół: Wolak – Czajkowski, Łukasiak, Meyer, Dmytryszyn, Grabowski, Kulpa, Mikołajczyk, Warzyński oraz Hektor, Szostek, Foryński

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma

1 OKS Sokół Ostróda 2 6 2 0 0 9:2 WW

2 AS Stomil III Olsztyn 2 3 1 0 1 13:4 WP

3 KS Polonia Pasłęk 1 3 1 0 0 2:1 W

4 AP Olsztyn 0 0 0 0 0 0:0

5 MMKS Concordia II Elbląg 2 0 0 0 2 1:8 PP

6 MKS Kaczkan Huragan Morąg 1 0 0 0 1 1:11 P

POPRZEDNIA: KOLEJKA 2 (pt. 2019.08.30 - so. 2019.08.31 - pn. 2019.09.09)

2019-08-30 16:15 OKS Sokół Ostróda 6 : 0 MMKS Concordia II Elbląg

2019-08-31 10:30 AS Stomil III Olsztyn 11 : 1 MKS Kaczkan Huragan Morąg

2019-09-09 18:00 KS Polonia Pasłęk - : - AP Olsztyn

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 3 (pt. 2019.09.06)

2019-09-06 16:00 MKS Kaczkan Huragan Morąg - : - KS Polonia Pasłęk

2019-09-06 17:00 AP Olsztyn - : - OKS Sokół Ostróda

2019-09-06 17:30 MMKS Concordia II Elbląg - : - AS Stomil III Olsztyn

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 11

Tęcza Miłomłyn - Sokół II Ostróda 2:1 (2:0)

Kostrzewa 48’

Sokół II: Grzegorzewski – Ewartowski, Kiersnowski, Kownacki, Mioduchowski, Paszkaniec, Piwowarczyk, Waszkiewicz, Żółtek oraz Kostrzewa, Wojciechowski.

Sokół III Ostróda - Grunwald Gierzwałd 3:7 (3:4)

Boros 10, Lipiec 24’, Rodzik 28’

Sokół III: Pasiński – Heinrich, Boros, Lipiec, Maj, Milewicz, Wrzesiński, Jarzyna, Rodzik oraz Ratajczak, Witek, Dobkowski, Wiśniewski.

Drużyna M Pkt Z R P Bramki Forma

1 AP II Ostróda 2 6 2 0 0 10:1 WW

2 KS Ewingi Zalewo 2 3 1 0 1 6:8 PW

3 LKS Tęcza Miłomłyn 2 3 1 0 1 3:6 WP

4 GKS Grunwald Gierzwałd 2 3 1 0 1 7:6 WP

5 OKS Sokół II Ostróda 2 3 1 0 1 5:5 PW

6 OKS Sokół III Ostróda 2 0 0 0 2 6:11 PP

POPRZEDNIA: KOLEJKA 2 (pt. 2019.08.30)

2019-08-30 17:00 KS Ewingi Zalewo 1 : 7 AP II Ostróda

2019-08-30 17:00 LKS Tęcza Miłomłyn 2 : 1 OKS Sokół II Ostróda

2019-08-30 18:00 OKS Sokół III Ostróda 3 : 7 GKS Grunwald Gierzwałd

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 3 (pt. 2019.09.06)

2019-09-06 16:30 AP II Ostróda - : - OKS Sokół III Ostróda

2019-09-06 17:00 GKS Grunwald Gierzwałd - : - LKS Tęcza Miłomłyn

2019-09-06 18:00 OKS Sokół II Ostróda - : - KS Ewingi Zalewo

Czytany 498 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 września 2019 13:10

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy telebim 01102019 Fotor

forbet 900x596