Pewny awans rezerw

sobota, 03 sierpnia 2019 12:09

W meczu I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski rezerwy Sokoła pokonały występujący w klasie okręgowej DKS Dobre Miasto 3:0 i awansowały do drugiej rundy.

Po pierwszej wyrównanej połowie, zakończonej bezbramkowym remisem, w drugiej rezerwy Sokoła osiągnęły wyraźną przewagę. Wynik meczu otworzył Konrad Rybicki, który strzałem z głowy, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dawida Pietkiewicza, pokonał bramkarza DKSu. Popularny „Ryba” podwyższył prowadzenie kilka minut później, wygrywając pojedynek sam na sam. Rezultat ustalił Michał Żukowski, który wykorzystał niepewna interwencję bramkarza po strzale Filipa Czerwonki.

Sokół II Ostróda – DKS Dobre Miasto 3:0 (0:0)

2 Rybicki, Żukowski.

Sokół II: Mikołajczyk – Kiński, Panek, A.Wasiak, Laskowski – Medorowski, Czerwonka, Wojewoda, Pietkiewicz – Rybicki, Żukowski oraz Przyborowski, K.Dembiński

Mecze drugiej rundy Pucharu zaplanowano na środę 28 sierpnia, a rywal naszej drużyny wyłoniony zostanie w wyniku losowania.

Fotogaleria z meczu dostępna jest na naszym profilu na Facebooku (kliknij)