W sobotę gramy z Jeziorakiem

czwartek, 11 lipca 2019 10:59

W najbliższą sobotę 13 lipca piłkarze Sokoła rozegrają drugi w okresie przygotowawczym mecz sparingowy. Tym razem podopieczni Piotr Kołca udadzą się do Iławy, gdzie zmierzą się z miejscowym Jeziorakiem. Początek meczu na stadionie przy ul. Sienkiewicza 1 o godz. 11:00. Wstęp wolny.

Jeziorak w tym tygodniu rozpoczął przygotowania do startu rozgrywek w IV lidze. Ubiegły sezon zakończyli oni na 3 pozycji, ze stratą 18 punktów do Concordii Elbląg. Celem na przyszły sezon ma być włączenie się w walkę o awans do III ligi.

Grającym trenerem Jezioraka jest były zawodnik m.in. Sokoła Ostróda Wojciech Figurski, a w kadrze iławskiego klubu są znani z występów w naszej drużynie Dawid Kowalski, Arkadiusz Kuciński i Łukasz Suchocki.

Dla Jezioraka będzie to pierwszy mecz kontrolny, z kolei nasza drużyna rozegra drugie spotkanie. Przypomnijmy, że pierwszym spotkaniu Sokół w Elblągu bezbramkowo zremisował z II—ligową Olimpią.

Czytany 707 razy

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 24032020 Fotor

forbet 900x596

1 miniatura www