Robert Chwastek w Sokole!

czwartek, 04 lipca 2019 19:29

Robert Chwastek został nowym zawodnikiem ostródzkiego Sokoła.

30-letni zawodnik jest wychowankiem kilku chorzowskich klubów, po czym trafił do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. W dalszej części swojej piłkarskiej kariery bronił barw I-ligowej Wisły Płock i Dolcana Ząbki. Następnie trafił do Ruchu Chorzów, gdzie zaliczył m.in. 2 występy na boiskach ekstraklasy. Kolejnymi klubami reprezentowanymi przez Roberta były II-ligowe Siarka Tarnobrzeg, GKS Bełchatów i Gryf Wejherowo. W ostatnim sezonie w barwach II-ligowca z Wejherowa wystąpił w 34 spotkaniach i zdobył 1 bramkę

Mogący grać na obu bokach pomocy zawodnik związał się z naszym klubem kontraktem do 30 czerwca 2020 roku.

Witamy Roberta w naszym klubie i życzymy udanych występów w barwach „Trójkolorowych”.

Czytany 1587 razy

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 24032020 Fotor

forbet 900x596

1 miniatura www