Srebrne Sokoły!

poniedziałek, 04 marca 2019 19:15

W niedzielę drużyna Sokoła wzięła udział w turnieju dla rocznika 2009 i młodsi, który został zorganizowany przez Akademię Piłkarską Ostróda o Puchar Firmy Recycling.
10 zespołów zostało podzielonych na dwie grupy. W grupie A podopieczni Andrzeja Burcharta zmierzyli się z DKS Dobre Miasto, AP I Ostróda, GKS Wikielec i Spartą Brodnica. Trzeba przyznać, że początek zawodów nie był najlepszy w naszym wykonaniu, ponieważ w fazie grupowej odnieśliśmy jedno zwycięstwo, remis i dwie porażki, co dało nam 4 miejsce w grupie. 
W ćwierćfinale przyszło nam zmierzyć się ze zwycięzcą grupy B, Poncio Lidzbark Welski. To spotkanie po dobrym meczu rozstrzygnęliśmy na naszą korzyść i tym samym zameldowaliśmy się w półfinale. 
W walce o finał na drodze Sokołów stanął Jeziorak Iława. Ten mecz również bardzo pewnie wygrywamy, więc do rozegrania zostaje nam jedynie finał!
W finale doszło do spotkania dwóch drużyn z grupy A, a mianowicie Sokoła z GKS Wikielec. Niestety w meczu grupowym jak i finałowym zespół z Wikielca okazał się lepszy od Sokoła i to oni cieszyli się ze zwycięstwa w całym turnieju, a nam dało to bardzo dobre 2 miejsce!
Podsumowując, bardzo cenne doświadczenie zebrali nasi zawodnicy. Cieszy postawa wszystkich chłopców, którzy mimo nie najlepszego początku turnieju podnieśli się i w z meczu na mecz wyglądali coraz lepiej, co przyniosło efekt w postaci wygranych meczów i końcowego sukcesu. Z porażek pozostaje nam szybko wyciągnąć wnioski i dalej ciężko pracować. Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu został Wiktor Wereda.
Dziękujemy bardzo rodzicom za wsparcie w każdym momencie zawodów i kibicom za doping.

Poniżej skład drużyny Sokoła jak i wszystkie wyniki.

Skład Sokoła Ostróda: Wiktor Bojar, Natan Treder, Tymek Tołkaczewski, Wiktor Wereda, Oliwier Wierszewski, Lucas Krasowski, Mateusz Klimowski, Wiktor Lemanowicz, Karol Ruczyński, Sebastian Lipiec.

Wyniki
Faza grupowa:
Sokół Ostróda - DKS Dobre Miasto 1:2
Sokół Ostróda - AP I Ostróda 0:0
Sokół Ostróda - GKS Wikielec 1:4
Sokół Ostróda - Sparta Brodnica 3:0

Ćwierćfinał: 
Sokół Ostróda - Poncio Lidzbark Welski 3:0

Półfinał: 
Sokół Ostróda - Jeziorak Iława 5:0

Finał: 
Sokół Ostróda - GKS Wikielec 0:3

źródło: Akademia Piłkarska Sokół Ostróda (kliknij)

Czytany 371 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 marca 2019 19:27

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy wszyscy 28032019

forbet 900x596