Młode Sokoły na podium w Elblągu!

poniedziałek, 04 marca 2019 18:53

W niedzielę 3 marca w Elblągu odbył się międzynarodowy turniej piłkarski Olimpia Kappa dla chłopców z rocznika 2007. W hali MOS przy ul. Kościuszki zagrało 10 drużyn w tym trzy z Kaliningradu.

Gospodarzem zawodów była Olimpia Elbląg, która wystawiła dwie drużyny. Do rywalizacji zaproszono dodatkowo: Polonię Pasłęk, Pomowiec Gronowo Elbląskie, Pisę Barczewo, GKS Wikielec, Sokół Ostróda oraz trzy drużyny СШОР №5 Kaliningrad. 
Uczestnicy zosta
li podzieleni na dwie pięciozespołowe grupy i rywalizowali systemem “każdy z każdym”. Podopieczni Kamila Maliszewskiego trafili do grupy „B” z Polonią Pasłęk, GKS Wikielec, Olipmią II Elbląg oraz СШОР №5 Kaliningrad II. Młode Sokoły wygrały wszystkie grupowe spotkania i z pierwszego miejsca awansowali do rundy play-off. W ćwierćfinale pokonali kolegów z Kaliningradu 4:1, a w półfinale turnieju trafili na Pisę Barczewo. Po wyrównanym pojedynku ponieśli minimalna porażkę 2:3, a w meczu o III miejsce pokonali GKS Wikielec 4:0.

Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Polonii Pasłęk (którą pokonaliśmy w fazie grupowej 2:1), która w finale pokonała Pisę Barczewo 3:1.

Grupa A 
     ZKS Olimpia - СШОР №5 Kaliningrad III 6:0
     GLKS Pomowiec - СШОР №5 Kaliningrad 4:0
     GLKS Pomowiec - СШОР №5 Kaliningrad III 0:0
     Pisa Barczewo - ZKS Olimpia 1:2
     GLKS Pomowiec - Pisa Barczewo 0:4
     СШОР №5 Kaliningrad - СШОР №5 Kaliningrad III 2:0
     Pisa Barczewo - СШОР №5 Kaliningrad 2:0
     ZKS Olimpia - GLKS Pomowiec 2:0
     СШОР №5 Kaliningrad III - Pisa Barczewo 0:4
     СШОР №5 Kaliningrad - ZKS Olimpia 1:3
     
     Grupa B
     Sokół Ostróda - ZKS Olimpia II 4:2
     СШОР №5 Kaliningrad II - GKS Wikielec 0:2 
     ZKS Olimpia II - СШОР №5 Kaliningrad II 1:1 
     Polonia Pasłęk - Sokół Ostróda 1:2
     СШОР №5 Kaliningrad II - Polonia Pasłęk 2:1
     GKS Wikielec - ZKS Olimpia II 3:1
     Polonia Pasłęk - GKS Wikielec 0:1
     Sokół Ostróda - СШОР №5 Kaliningrad II 2:0
     GKS Wikielec - Sokół Ostróda 1:2
     ZKS Olimpia II - Polonia Pasłęk 0:1
     
     Ćwierćfinały 
     Pisa Barczewo - СШОР №5 Kaliningrad II 2:0
     Olimpia Elbląg - Polonia Pasłęk 1:1 k. 1:3
     Sokół Ostróda - СШОР №5 Kaliningrad 4:1
     GKS Wikielec - GLKS Pomowiec 3:2
     
     mecz o 9. miejsce
     ZKS Olimpia II - СШОР №5 Kaliningrad III 5:0
     
     O miejsca 5-8
     ZKS Olimpia - СШОР №5 Kaliningrad 3:1
     СШОР №5 Kaliningrad II - GLKS Pomowiec 0:2
     
     Półfinał
     Polonia Pasłęk - GKS Wikielec 5:2
     Pisa Barczewo - Sokół Ostróda 3:2
     

     mecz o 7 miejsce

     СШОР №5 Kaliningrad - СШОР №5 Kaliningrad II 4:1
     
     mecz o 5. miejsce
     ZKS Olimpia - GLKS Pomowiec 1:1 k. 2:0
     
     mecz o 3. miejsce
     Sokół Ostróda - GKS Wikielec 4:0
     
     Finał
     Polonia Pasłęk - Pisa Barczewo 3:1

Fotogaleria z turnieju znajduje się na profilu Akademia Piłkarska Sokół Ostróda rocznik 2007 na Facebooku (kliknij).

źródło: portel.pl

Czytany 271 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 marca 2019 19:11

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy wszyscy 28032019

forbet 900x596