Robert Hirsz ponownie w Sokole!

niedziela, 03 lutego 2019 18:00

Robert Hirsz został ponownie zawodnikiem Sokoła. 29-letni napastnik podpisał kontrakt z naszym klubem do końca bieżącego sezonu.

Robert Hirsz jest wychowankiem Lechii Gdańsk, w barwach której zaliczył 2 występy na boiskach ekstraklasy. W dalszej części swojej kariery grał m.in. w I-ligowych Bytovii Bytów i Wigrach Suwałki oraz II-ligowych Turze Turek, Bałtyku Gdynia, Legionovii Legionowo i Wiśle Puławy. Rundę jesienną spędził w II-ligowej Olimpii Grudziądz, w której zaliczył 16 występów i strzelił 5 bramek.

Dla popularnego „Hira” to drugi kontrakt z ostródzką drużyną. W sezonie 2016/17 bronił już barw Sokoła, a wówczas w 32 meczach zdobył 16 bramek.

Witamy Roberta w naszym klubie i życzymy samych udanych występów w barwach „Trójkolorowych”.

Czytany 1179 razy

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 08082019

forbet 900x596