Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne

czwartek, 20 grudnia 2018 20:13

Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju, wspomnień, zadumy, wzruszeń, a przede wszystkim radości w gronie najbliższych. Z tej okazji w imieniu Zarządu OKS Sokół Ostróda wszystkim zawodnikom, szkoleniowcom, sponsorom, kibicom oraz sympatykom naszego klubu pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. A wraz z nadchodzącym Nowym 2019 rokiem życzymy Wam szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz spełnienia wszystkich marzeń i planów.  

Czytany 609 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 grudnia 2018 20:40

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy wszyscy 28032019

forbet 900x596