Zagrali dla Niepodległej (foto, wideo)

niedziela, 11 listopada 2018 21:09

10 Listopada w dzień przed świętem odzyskania przez Polskę Niepodległości, na stadionie przy ulicy 3 maja w Ostródzie został zorganizowany Mecz Niepodległości w którym udział wzięli wszyscy trenerzy ostródzkiego klubu sportowego "Sokół" kontra grupa młodzieżowa juniora młodszego wraz z rodzicami młodych zawodników.

Organizatorem i pomysłodawcą tej imprezy jest powoli kończący współpracę z ostródzkim klubem trener i dyrektor Dawid Oziero. Szybko zorganizowany pomysł przerodził się w rzeczywistość i świetną ideę, która w swym charakterem budowania więzi w rodzinie Sokołów, razem uczciła 100 rocznicę Niepodległej Polski.

Przed meczem drużyna trenerów wraz z rodzicami zostali obdarowani czerwonymi koszulkami meczowymi, natomiast grupa juniorów wystąpiła w biało-czerwonych barwach narodowych. Wszystkie koszulki na znak pamięci posiadały na piersi godło narodowe orła polskiego.

Nim zabrzmiał pierwszy gwizdek, wszyscy uczestnicy wraz z gośćmi odśpiewali polski hymn narodowy.

Mecz Niepodległości rodziny Sokoła Ostróda odbył się w niezwykle przyjaznej i godnej naśladowania atmosferze. Nie tylko codzienna praca ostródzkich trenerów wraz z młodzieżą, ale i okolicznościowe święta i imprezy przynoszą klubowi wiele radości z chęci budowania wspólnych i życzliwych relacji w rodzinnym klubie.

Pierwszymi prowadzącymi tego spotkania była drużyna juniorów po golu strzelonym przez Olafa Wiśniewskiego. Kilkanaście minut później do wyrównania wyniku tego meczu bramkę na 1:1 strzelił trener Robert Poburski. Ostatnią i zwycięską bramką z rzutu karnego strzelił bramkarz drużyny trenerów oraz kierownik drużyny seniorów trener Adam Kulpa. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny trenerów 2:1, a arbitrem tego meczu był trener drużyny seniorów Jarosław Kotas.

Mimo wyniku meczu, zwycięzcami tego dnia są wszyscy rodacy świętujący 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Materiał wideo z tego wydarzenia:

Fotogaleria znajduje się na naszym oficjalnym profilu na Facebooku (kliknij)

Czytany 993 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 11 listopada 2018 21:12

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy wszyscy 28032019

forbet 900x596