Gratulacje dla nowego burmistrza

poniedziałek, 05 listopada 2018 21:02

Zarząd klubu OKS Sokół Ostróda pragnie pogratulować Panu Zbigniewowi Michalakowi zwycięstwa w wyborach na funkcję Burmistrza Miasta Ostróda. Jesteśmy przekonani, że podczas najbliższych 5 lat sprawowania przez Pana jakże zaszczytnej funkcji Burmistrza nasze miasto będzie odnosić jeszcze większe osiągnięcia, co przełoży się na dalszy rozwój Ostródy. Liczymy, że wzajemna współpraca wpłynie zarówno na sukcesy naszego klubu, a także na zadowolenie kibiców i młodych piłkarskich adeptów oraz promocję miasta na piłkarskiej mapie Polski. Życzymy powodzenia na obejmowanym stanowisku.

Czytany 930 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 listopada 2018 22:00

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy wszyscy 28032019

forbet 900x596