Dwóch naszych w jedenastce kolejki!

wtorek, 30 października 2018 21:45

Jak po każdej, tak i tym razem tygodnik "Piłka Nożna" nominował zawodników do 11 kolejki. Po doskonałym spotkaniu w Zambrowie, wygranym przez Sokół 4:1 do tego zaszczytnego grona trafiło 2 naszych zawodników. Pierwszym z nich jest strzelec bramki na 1:0 Łukasz Siedlik, natomiast drugim jest Marcin Kajca, który także zaliczył jedno trafienie, a dodatkowo przy 2 asystował. Zarówno dla Łukasza, jak i dla Marcina jest to drugie takie wyróżnienie w bieżącym sezonie. Gratulujemy i liczymy na kolejne nominacje po następnych spotkaniach.

Pełne zestawienie jedenastki 14 kolejki III ligi:

Kudrjavcevs (Legia II) - Szabat (Polonia), Choroś (Legionovia), Biedrzycki (Huragan) -  Romachów (Znicz), Imiela (Broń), Kajca (Sokół O.), Sauczek (Polonia) - Paczuk (Legionovia), Criciuma (Huragan), Siedlik (Sokół O.)

Czytany 817 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 30 października 2018 22:16

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy wszyscy 28032019

forbet 900x596