Wysoka wygrana rezerw w Bratianie

niedziela, 28 października 2018 19:37

W meczu 11 kolejki rozgrywek B klasy rezerwy Sokoła pokonały w Bratianie miejscowy Wel 7:1.

Wel Bratian – Sokół II Ostróda 1:7

Flaszyński 14’ - Broź 4’, 28’, 35’, 63’, J.Rybicki 83’, 87’, Podlaszewski 75’ (sam.)

Sokół II: M.Bartkowiak, M.Laskowski, B.Krzysztofik, M.Nowakowski, C.Kulesza, M.Zejer, D.Ewertowski, L.Fortuna, T.Uchal ,J.Rybicki ,M.Broź.

Wzwiązku z tym, że mecz rezerw odbywał się w tym samym dniu co pierwszego składu oraz ze względu na kontuzje kilku zawodników, to skład „dwójki” ograniczony był do zaledwie 11 zawodników. Przeciwnik nawiązał walkę tylko w pierwszych 15 minutach. Po trzech bramkach Mateusza Brozia przeciwnik w zasadzie stracił ochotę na dalsza grę i z każdą minutą powiększyliśmy swoją przewagę. Po przerwie po jednym trafieniu dołożył Broź, a w samej końcówce zimna krwią w polu karnym popisał się Jakub Rybicki. Popularny wśród kolegów „Pippo„ strzelił swoje pierwsze bramki w naszych barwach. Cieszy dobra skuteczność i pozytywne zakończenie rundy jesiennej .

Było to ostatnie spotkanie rezerw w rundzie jesiennej. Po 11 kolejkach zajmujemy 2 miejsce, ze stratą 3 oczek do MKS Działdowo.