Wysoka wygrana rezerw

poniedziałek, 08 października 2018 18:58

W meczu 8 kolejki B klasy rezerwy Sokoła pokonały na własnym boisku LZS Fijewo 6:0

Po bardzo przeciętnej pierwszej połowie, w której nie potrafiliśmy wykorzystać atutu swojego boiska a gry nie ułatwiał mocno wiejący wiatr, prowadziliśmy skromnie 1:0. Wynik mógłby być wyższy gdybyśmy wykorzystali kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Po przerwie zobaczyliśmy nieco lepsza grę i kilka kombinacyjnych akcji, które mogły podobać się kibicom. Swoje pierwsze bramki w naszym zespole zdobył Mateusz Zejer, który wykazywał się chyba największą ochotą do gry z całej drużyny. Wygraliśmy wysoko, ale martwi słaba skuteczność pod bramką rywali i nonszalancja w obronie, po której mogliśmy stracić bramki.

Sokół II Ostróda - LZS Fijewo 6:0 (1:0)

K.Jodłowski 47’, 51’, M.Zejer 55’, 63’, M.Broź 23’, M.Mikołajczyk 62’.

Skład Sokoła:M.Bartkowiak, S.Żurański, T.Panek, K.Wojciechowski, B.Krzysztofik, D.Pietkiewicz, K.Jodlowski M.Zejer ,K.Liszewski, M.Nowakowski, M.Broź,oraz J.Rybicki, J.Wegrzynowski ,A.Sobieraj, M.Laskowski ,M.Mikolajczyk

12. GKS Mewa Smykowo 8 0 0 0 8 6:43

Najbliższa kolejka (SO. 2018.10.13 - NI. 2018.10.14)

2018-10-14 14:00 LZS Avista Łążyn - : - OKS Sokół II Ostróda

2018-10-13 15:30 MKS Działdowo - : - GKS Iskra Smykówko

2018-10-13 15:30 KS Wel Bratian - : - GKS Mewa Smykowo

2018-10-14 14:00 LZS Fijewo - : - MLKS Olimpia Kisielice

2018-10-14 14:00 KS Wicher Gwiździny - : - UKS Żak Jamielnik

2018-10-14 15:00 LZS Zamek Szymbark - : - MKS Start II Nidzica

Fotogaleria z meczu znajduje się na naszym oficjalnym profilu na Facebooku (kliknij)