Michał Danilczyk (ponownie) w Sokole!

piątek, 10 sierpnia 2018 13:54

Michał Danilczyk został ponownie zawodnikiem Sokoła. 29-letni pomocnik podpisał z naszym klubem kontrakt na rok.

Urodzony w Biskupcu Michał Danilczyk jest wychowankiem Piasta Białystok. W swojej karierze występował m.in. w II-ligowych Wigrach Suwałki, Kotwicy Kołobrzeg czy Zniczu Pruszków. Grając w tych 2 pierwszych klubach osiągnął awans z III do II ligi. W sezonie 2016/17 bronił już barw Sokoła, a nasza drużyna zajęła wówczas 6 miejsce w III lidze i wygrała Warmińsko-Mazurski Puchar Polski. W poprzednich rozgrywkach występował w III-ligowej Kotwicy Kołobrzeg (której trenerem był były szkoleniowiec Sokoła Karol Szweda), gdzie zagrał w 30 spotkaniach i zdobył 7 bramek.

Witamy Michała w naszym klubie i życzymy samych udanych występów w barwach „Trójkolorowych”.

Czytany 1640 razy

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy wszyscy 28032019

procen

forbet 900x596