Mateusz Broź w Sokole!

piątek, 03 sierpnia 2018 19:50

Mateusz Broź został nowym zawodnikiem Sokoła. 30-letni zawodnik podpisał z naszym klubem jednoroczny kontrakt.

Mateusz Broź, który występować może zarówno w ataku, jak i w pomocy, jest wychowankiem ABC Bagbud Giżycko. W 2007 roku zaliczył 9 występów w barwach ekstraklasowego Widzewa Łódź. W dalszej części swojej kariery bronił barw I-ligowych Sandecji Nowy Sącz, Kolejarza Stróże, Floty Świnoujście, Widzewa Łódź oraz II-ligowych Garbarnii Kraków, Motoru Lublin, Puszczy Niepołomice i Warty Poznań. W sezonie 2016/17 reprezentował Lechię Tomaszów Mazowiecki i w swoim debiucie strzelił 2 bramki przeciw … Sokołowi, prowadzonemu wówczas przez Karola Szwedę. W poprzednim sezonie w barwach II-ligowej Siarki Tarnobrzeg wystąpił w 26 meczach i strzelił 7 bramek.

Jako ciekawostkę wspomnimy, że Mateusz jest młodszym bratem Łukasza Brozia, byłego zawodnika Legii Warszawa, obecnie grającym w Śląsku Wrocław.

Witamy Mateusza w naszym klubie i życzymy samych udanych występów w barwach „Trójkolorowych”.

Czytany 2077 razy

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy wszyscy 28032019

procen

forbet 900x596