Karuzela transferowa - 1. notowanie

wtorek, 10 lipca 2018 19:20

Przedstawiamy podsumowanie ruchów kadrowych oraz przymiarek transferowych w drużynach I grupy III ligi. 

Sokół Ostróda:

Przychodzą:

Odchodzą: Arkadiusz Kuciński (Jeziorak Iława), Krystian Słowicki, Adam Wolak, Kamil Smyt, Arkadiusz Gajewski (Warta Poznań ?), Adrian Wójcik, Paweł Ewertowski (Gryf Wejherowo), Adrian Korzeniewski (GKS Wikielec ?, Concordia Elbląg ?), Karol Roszkiewicz (Ursus Warszawa ?), Kamil Kotkowski, Maciej Mikołajczyk, Adrian Pluta.

Legionovia Legionowo:

Przychodzą: Daniel Gołębiewski (Kotwica Kołobrzeg ?). Mikołaj Smyłek (MVV Maastricht ?), Marcin Burkhardt (Motor Lublin ?)

Odchodzą: Wojciech Szumilas (GKS Tychy), Mateusz Leleno (Wigry Suwałki ?), Mikołaj Grzelak (GKS Bełchatów), Mateusz Kochalski (Radomiak Radom ?).

Lechia Tomaszów Mazowiecki:

Przychodzą: Bartłomiej Maćczak (Odra Opole ?), Michał Wrzesiński (Pelikan Łowicz ?), Bartłomiej Błachnio (Wisły II Płock ?)

Odchodzą:

Sokół Aleksandrów Łódzki:

Przychodzą: trener Sławomir Majak ( Unia Swarzędz), Damian Warchoł (MKS Kluczbork ?), Paweł Lipiec (ŁKS Łomża ?), Sebastian Majchrzak ( Huragan Pobiedziska ?), Mateusz Broź (Siarka Tarnobrzeg ?)

Odchodzą: trener Piotr Kupka, Michał Brudnicki, Kamil Żylski (obaj ŁKS Łódź), Bartosz Mroczek (Wigry Suwałki), Adrian Marcioch, Karol Korski i Łukasz Marciniak, Sebastian Kobiera (Olimpia Grudziądz ?),

Polonia Warszawa:

Przychodzą: Andrzej Krajewski, Sebastian Małkowski (obaj Pogoń Grodzisk Mazowiecki ?), Jakub Cesarek (powrót po kontuzji ?), Szymon Kamiński, Adrian Sołoducha, Kacper Wasilewski, Arkadiusz Zajączkowski (wszyscy MKS Polonia Warszawa ?), Patryk Kostrzanowski (Drukarz Warszawa ?)

Odchodzą: Marcin Gawron (Bytovia Bytów ?), Cezary Sauczek (Chojniczanka Chojnice ?), Jan Balawejder (Resovia Rzeszów ?), Michał Oświęcimka (Górnik Wałbrzych), Mariusz Marczak (Broń Radom ?).

Olimpia Zambrów:

Przychodzą: Michał Poduch (Ruch Wysokie Mazowieckie ?)

Odchodzą: Mateusz Szymorek (GKS Bełchatów), Michał Kuczałek (Olimpia Elbląg), Mateusz Ostaszewski (Bytovia Bytów ?), Kamil Zalewski (Olimpia Elbląg ?)

Huragan Morąg:

Przychodzą:

Odchodzą: Mateusz Bogdanowicz (Olimpia Elbląg)

Ursus Warszawa:

Przychodzą: Mikołaj Kwiatkowski ()Polonia Warszawa juniorzy ?), Karol Worach (Mszczonowianka Mszczonów ?), Hubert Władyka (Wicher Kobyłka?), Dominik Ptaszyński (Lublinianka Lublin?), Karol Roszkiewicz (Sokół Ostróda ?)

Odchodzą: Jakub Kabala (Znicz Pruszków), Adrian Zawadka, Damian Ślesicki.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki:

Przychodzą:

Odchodzą: Mateusz Gabrych (Sandecja Nowy Sącz ?), Marcin Kozłowski (Znicz Pruszków ?)

Victoria Sulejówek:

Przychodzą: trener Krzysztof Dębek (Legia II Warszawa )

Odchodzą: trener Łukasz Chmielewski (Pelikan Łowicz), Bartosz Bobrowski, Wiktor Lach (obaj koniec kariery)

ŁKS Łomża:

Przychodzą:

Odchodzą: Damian Gałązka (Raków Częstochowa ?), Rafał Maćkowski ?, Michał Kaput (Radomiak Radom ?), Paweł Lipiec (Sokół Aleksandrów Łódzki ?)

Pelikan Łowicz:

Przychodzą: trener Łukasz Chmielewski (Victoria Sulejówek), Michał Żółtowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki).

Odchodzą: Michał Wrzesiński (Lechia Tomaszów Mazowiecki ?), Rafał Parobczyk (GKS Bełchatów?), Mateusz Kasprzyk, Kamil Kuczak, Daniel Dybiec, Princewill Okachi, Sebastian Kaczyński, Gabriel Łodej, Klaudiusz Kurek.

MKS Ełk:

Przychodzą: Dawid Paszkowski, Radosław Gulbierz (obaj Rominta Gołdap ?), Szymon Dujko-Domański (Stomil Olsztyn juniorzy ?), Bartłomiej Zacharewicz (Kłobuk Mikołajki ?)

Odchodzą: Adam Radzikowski (Pogoń Siedlce ?), Wojciech Kuriata (Wigry Suwałki)

Legia II Warszawa:

Przychodzą: trener Piotr Kobierecki (Legia Warszawa CLJ)

Odchodzą: trener Krzysztof Dębek (Victoria Sulejówek), Arkadiusz Najemski (Wigry Suwałki), Michał Góral (Stomil Olsztyn),

Unia Skierniewice:

Przychodzą:

Odchodzą: Kamil Sabiłło (Wigry Suwałki), Krzysztof Wojciechowski (Olimpia Grudziądz ?), Adrian Budka

Znicz Biała Piska:

Przychodzą:

Odchodzą: Aleksander Lipowski (Śniardwy Orzysz ).

Ruch Wysokie Mazowieckie:

Przychodzą: Jan Zysik (Jagiellonia Białystok CLJ), Daniel Samluk (Mławianka Mława), Nazar Jedynak (Olimpik Donieck).

Odchodzą: Piotr Bondziul, Michał Poduch (Olimpia Zambrów ?), Damian Zubowski, Karol Styś, Patryk Stypułkowski, Arkadiusz Sawicki, Andrzej Karbowski, Mateusz Kondraciuk, Damian Decewicz, Grzegorz Jóźwiak (koniec kariery).

Broń Radom:

Przychodzą: Mariusz Marczak (Polonia Warszawa ?), Przemysław Śliwiński, Patryk Czarnota (obaj Oskar Przysucha ?), Konrad Paterek (Pilica Białobrzegi ?), Bartłomiej Książek (Energia Kozienice ?), Sebastian Pryciak, Przemysław Sobolewski (obaj Energia Kozienice ?), Piotr Stefański (Hetman Zamość ?). 

Odchodzą: Wiktor Kupiec, Maciej Załęcki (obaj kontuzje), Wladlen Szkuratko

źródło: oficjalne i nieoficjalne strony klubowe, lodzkifutbol.pl, wspolczesna.pl, 

Czytany 1787 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 lipca 2018 06:43

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy 01082018

forbet 900x596