Bez goli w pierwszym sparingu

sobota, 07 lipca 2018 14:28

W rozegranym w sobotę 7 lipca meczu towarzyskim Sokół zremisował w Mławie z III-ligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0:0.

Sobotni sparing był zakończeniem prowadzonych od czwartku testów zawodników. Uczestniczyli w nich głównie zawodnicy o statusie młodzieżowca oraz wyróżniający się juniorzy Sokoł­a.

W pierwszej połowie optyczną przewagę posiadała znacznie bardziej doświadczona Świtu, ale nie potrafili oni pokonać bramkarza Sokoła. W drugiej połowie obie drużyny stworzyły sobie po kilka groźnych sytuacji, ale żadna ze stron nie potrafiła skierować piłki do siatki.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Sokół Ostróda 0:0.

Od poniedziałku podopieczni Jarosława Kotas rozpoczną zasadniczą część przygotowań, w której wezmą udział wyróżniający się zawodnicy z testów oraz zawodnicy z dotychczasowego składu. Spodziewani są także kolejni zawodnicy, którzy poddaną zostaną weryfikacji przez sztab szkoleniowy Sokoła.

Kolejny mecz sparingowy Sokół rozegra już w środę 11 lipca. O godz. 16:00 na boisku na osiedlu Plebiscytowym podejmować będziemy IV-ligową Concordię Elbląg.

Skrót meczu oraz pomeczowa wypowiedź trenera Sokoła Jarosława Kotasa.

Czytany 1637 razy

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy wszyscy 28032019

procen

forbet 900x596