Terminarz I grupy III ligi

wtorek, 03 lipca 2018 13:20

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz dla grupy pierwszej III ligi na sezon 2018/19. Runda jesienna rozpocznie się 11-12 sierpnia, a zakończy 17-18 listopada. Pierwszy przeciwnikiem Sokoła będzie na własnym boisku Świt Nowy Dwor Mazowiecki, a juz w drugiej serii czeka nas wyjazdowe derbowe starcie z Huraganem Morąg. Szczegółowe terminy spotkań zostana podane w późniejszym terminie.

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom - Legia II Warszawa
Polonia Warszawa - Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz - MKS Ełk
Olimpia Zambrów - Huragan Morąg
Znicz Biała Piska - ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Huragan Morąg - Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo - ŁKS 1926 Łomża
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
MKS Ełk - Olimpia Zambrów
Victoria Sulejówek - Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa - Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom
Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Sokół Ostróda - MKS Ełk

Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo
Ruch Wysokie Mazowieckie - Unia Skierniewice
Broń Radom - Ursus Warszawa
Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów - Victoria Sulejówek
Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Victoria Sulejówek - Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża
MKS Ełk - Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa - Polonia Warszawa
Unia Skierniewice - Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 5 - 1-2 września

Sokół Ostróda - Legia II Warszawa

Ruch Wysokie Mazowieckie - Legionovia Legionowo
Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa - Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Znicz Biała Piska - Victoria Sulejówek
ŁKS 1926 Łomża - MKS Ełk
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg

Kolejka 6 - 5 września

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo - Huragan Morąg
MKS Ełk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Victoria Sulejówek - ŁKS 1926 Łomża
Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Broń Radom

Kolejka 7 - 8-9 września

Sokół Ostróda - Ursus Warszawa

Broń Radom - Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS 1926 Łomża - Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Huragan Morąg - MKS Ełk

Kolejka 8 - 15-16 września

Unia Skierniewice - Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo - MKS Ełk
Victoria Sulejówek - Huragan Morąg
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża
Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska
Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz
Broń Radom - Polonia Warszawa

Kolejka 9 - 22-23 września

Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki

Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz - Broń Radom
Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice
ŁKS 1926 Łomża - Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Huragan Morąg - Legia II Warszawa
MKS Ełk - Victoria Sulejówek

Kolejka 10 - 29-30 września

Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo - Victoria Sulejówek
Legia II Warszawa - MKS Ełk
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Morąg
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice - ŁKS 1926 Łomża
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska
Broń Radom - Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz

Kolejka 11 - 6-7 października

Sokół Ostróda - Broń Radom

Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa
Znicz Biała Piska - Ruch Wysokie Mazowieckie
ŁKS 1926 Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice
Huragan Morąg - Ursus Warszawa
MKS Ełk - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Victoria Sulejówek - Legia II Warszawa

Kolejka 12 - 13-14 października

Polonia Warszawa - Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Ursus Warszawa - MKS Ełk
Unia Skierniewice - Huragan Morąg
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS 1926 Łomża
Broń Radom - Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów

Kolejka 13 - 20-21 października

Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz

Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa
ŁKS 1926 Łomża - Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów Łódzki
MKS Ełk - Unia Skierniewice
Victoria Sulejówek - Ursus Warszawa
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 14 - 27-28 października

Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa
Unia Skierniewice - Victoria Sulejówek
Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Ełk
Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morąg
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa - ŁKS 1926 Łomża
Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Sokół Ostróda - Legionovia Legionowo

Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa
Huragan Morąg - Broń Radom
MKS Ełk - Ruch Wysokie Mazowieckie
Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska

Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa
Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Victoria Sulejówek
Broń Radom - MKS Ełk
Polonia Warszawa - Huragan Morąg
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 17 - 17-18 listopada

ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda

Znicz Biała Piska - Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów
Huragan Morąg - Pelikan Łowicz
MKS Ełk - Polonia Warszawa
Victoria Sulejówek - Broń Radom
Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa - Unia Skierniewice

Czytany 1155 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 lipca 2018 13:30

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy 01082018

forbet 900x596