Wkrótce rozpoczęcie przygotowań

niedziela, 01 lipca 2018 08:56

Wielkimi krokami zbliża się start okresu przygotowawczego do sezonu 2018/19 I grupy III ligi.

Póki co możemy poinformować, że z naszym klubem pożegnali się Arkadiusz Kuciński (Jeziorak Iława), Krystian Słowicki, Adam Wolak, Kamil Smyt, Arkadiusz Gajewski, Adrian Wójcik i Paweł Ewertowski a nowych klubów szukają sobie Kamil Kotkowski i Roman Mykytyn. Dziękujemy im za grę w barwach Sokoła i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.

Od czwartku 5 lipca rozpoczną się testy zawodników, którzy są w orbicie zainteresowań trenera Sokoła Jarosława Kotasa. Zakończone one zostaną sparingiem rozegranym w sobotę 7 lipca o godz. 11:00 w Mławie ze Świtem Nowym Dwór Mazowiecki.

Zasadnicze przygotowania rozpoczną się w poniedziałek 9 lipca, a o ich szczegółach oraz planie pozostałych sparingów poinformujemy na początku tygodnia.

Karuzela transferowa:

Odeszli: Arkadiusz Kuciński (Jeziorak Iława), Krystian Słowicki, Adam Wolak, Kamil Smyt, Arkadiusz Gajewski, Adrian Wójcik, Paweł Ewertowski

Odeszli (?): Kamil Kotkowski, Roman Mykytyn

Przyszli:

Przyszli (?):

Czytany 2910 razy

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy wszyscy 28032019

procen

forbet 900x596