Podsumowanie przygotowań cz. 8

poniedziałek, 05 marca 2018 16:14

Przedstawiamy podsumowanie ostatniego tygodnia przygotowań klubów I grupy III ligi.

Zaległy mecz 14 kolejki:

Pelikan Łowicz - MKS Ełk 1-0 (0-0) 
Bramka: Wrzesiński 62'

W 47min nie wykorzystał karnego Mariusz Łapiński

Pelikan: Łodej – Broniarek, Wawrzyński, Dąbrowski, Dybiec – Wrzesiński (89′ Balik), Adamczyk, Mycka, Kowalczyk (75′ Bujalski) – Okachi, Kuczak.

MKS: Radzikowski, Molski , Kuriata ,Sobolewski ,Berezovsky, Mularczyk (70' Ejza), Famulak (70' Toczydłowski), Kalinowski ( 70' - Romachów) , Jagłowski, Twardowski

Sparingi:

Sokół Ostróda - Jeziorak Iława 1:0 (1:0)

Gajewski 17' (k)

Sokół: Bąbel - Kuciński, Pluta, Maternik, Otręba, Paczkowski, Kajca, Jankowski, Korzeniewski, Rosoliński, Gajewski oraz Wójcik, Mlonek, Michalski, Smyt.

Omega Kleszczów – Sokół Aleksandrów Łódzki 2:6 (0:5) mecz 4x30

Bramki dla Sokoła: Mroczek (16′), Żylski (19′), Żylski (40′), Pecyna (50′), Woźniczak (60′), Kmak (103′)

Sokół: Brudnicki (90′ Sima) – Knera, Woźniczak (75′ Szymański), Ślęzak (60′ Bierżyński), Głowiński (60′ Szarpak) – Kobiera (75′ Marcioch), Pecyna (60′ Marciniak) – Korski (75′ Sut), Chojecki (60′ Sarafiński), Mroczek (60’Porochnicki) – Żylski (60′ Kmak)

KKS Kalisz – RTS Widzew Łódź 2:2 (2:0)

Bramki dla Widzewa: Falon 48’, Świderski 80

RTS Widzew (I połowa): Wolański – Kozłowski, Miller, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kristo, Kwiek, Zuziak – Stanek, Demjan

(II połowa): Humerski – Niedziela, Kostkowski, Pipczyński, Mąka – Pieńkowski, Kaźmierowicz, Falon, Jasiński – Świderski, Przybylski.

RTS Widzew Łódź – Broń Radom 1:0 (1:0)
Bramka: Demjan 2’

RTS Widzew: Wolański (61′ Humerski) – Kozłowski (60′ Niedziela), Kostkowski, Zieleniecki (60′ Miller), Pigiel (85′ Pipczyński) – Mąka (77′ Jasiński), Kristo (60′ Kwiek), Kazimierowicz (75′ Przybylski), Zuziak (60′ Michalski) – Pieńkowski (60′ Falon), Demjan (75′ Stanek).

Warta SieradzLechia Tomaszów Mazowiecki 1:7 (0:4)
Bramki: Mateusz Bany 65 – Dawid Kieplin 12, Wiktor Żytek 14, Patryk Olszewski 27, 61, Marcin Mirecki 36, Kamil Szymczak 54, Kamil Lewiński 69

Warta Sieradz (I połowa): Mielcarz – Nowacki, Kowalski, Bany, Pawlak – Szyc (20′ Kacela), Zawodziński, Mitek, Płaneta – Patora, Narożnik.
(
II połowa): Włazłowski – Bartłoszewski, Sitarz, Bany, Gołębiewski – Kacela, Składowski, Klofik, Idzikowski – Kobierski, Zawodziński.

Lechia: Kais Al-Ani – Jakubczyk (74′ Walczak), Cyran, Magdoń (70′ Walasek), Kornacki – Tlaga, Kieplin (62′ Przedbora), Żytek, Mirecki (60′ Lewiński) – Szymczak, Olszewski (62′ Miarka).

Wierzyca Pelplin Kaczkan Huragan Morąg 2:1

Bramka dla Huraganu: Łysiak

Huragan: Dzikowski - Stankiewicz, Boruń (46' Szawara), Maciążek, Mroczkowski (70' Bogdanowicz), Żwir (70' Lenart), Łysiak, Galik (80' Parizotto), Kruczkowski, (70 Bogdański), Augusto (80' zawodnik testowany), Bartkowski (46' Michałowski).

MKS Mławianka Mława - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:0

Legia II Warszawa - Sokół Serock 8:1

Bramki dla Legii: Góral x3, Bartczak x2, Bondarenko, Kwietniewski, Najemski

Znicz Pruszków - Polonia Warszawa 1:2 (0:1)

Bramki dla Polonii: Sauczek 3, Pieczara 85

Polonia: Balawejder (65' Siryk) - Maślanka, Choroś (46' Szabat), Wojdyga, Bochenek (65' Olczak), Gawron (65'Kokot), Kluska (46' Marczak), Małek, Wiśniewski (65' Wilanowski), Sauczek (65' Zych), Chałas (46' Pieczara).

Olimpia Zambrów – Warmia Grajewo 7:0 (3:0)
Bramki: Kamil Zalewski x2, Łukasz Grzybowski x2, Mateusz Ostaszewski, Mateusz Jastrzębski, Przemysław Jastrzębski

Olimpia: Czapliński - Jastrzębski, Piłatowski, Kuczałek, Szymorek, Domański, Grzybowski, Ostaszewski, Hryszko, Zalewski, Jackiewicz oraz Dykas , Gryko, Łupiński, Dębek, Prolejko, Malinowski, Koncewicz, Jastrzębski, Jakubowski.

Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:2)

ŁKS 1926 Łomża - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1

Hetman Białystok - Tur Bielsk Podlaski 1:3 (1:1)

Bramki dla Tura: Porębski 16-karny, Zieniewicz 63, Babul 83

Tur: testowany zawodnik (61 Dziedzic) - Kosiński (46 Kulikowski), Porębski, Lewczuk, Zawadzki, Łochnicki, Zieniewicz, Kosiński (61 Popiołek), Ostaszewski, Popiołek (46 Fiedorowicz), Babul.

Rolimpex GKS Wikielec – Osa Ząbrowo 13-0

Bramki: 2 M.Jajkowski, 2 Sobociński, 2 Gurow, 2 Śledź, 2 Piórkowski, Nowiński, Wypniewski, Wrzosek.

GKS: Suszczewicz - Kolcz, Górski, Wrzosek, Kacperek, Piórkowski, Mateusz Jajkowski, Śledź, Wypniewski, Nowiński, Sobociński oraz Liedtke, Szymon Jajkowski, Gurow, Płoski.



1. Sokół Aleksandrów Łódzki
Przychodzą: Daniel Kmak (JKS 1909 Jarosław ), Adrian Marcioch (KS Kutno ), Dawid Sarafiński (Górnik Łęczyca ).
Odchodzą: Michał Michałek (rezerwy)

2. Widzew Łódź
Przychodzą: Robert Demjan (Iskra Borcice), Marcin Pieńkowski (Zjednoczeni Stryków),  Michał Przybylski (Skala IF), Marek Zuziak (Iskra Borcice ), Karol Stanek (Progres Kraków), Dario Kristo (
 NK Dugopolje ).
Odchodzą: Sebastian Olczak, Bartłomiej Gromek (obaj Polonia Warszawa ), Kamil Tlaga (Lechia Tomaszów Mazowiecki ), Dawid Kamiński (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ?), Adam Radwański (Raków Częstochowa), Mateusz Ostaszewski (Olimpia Zambrów)


3. Lechia Tomaszów Mazowiecki
Przychodzą: Kamil Tlaga (Widzew Łódź ), Patryk Olszewski (Zawisza Rzgów ), Patryk Miarka (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ), Dawid Kieplin (Pogoń Siedlce ).
Odchodzą: Krystian Kolasa (GKS Bełchatów ?), Krystian Sornat, Mateusz Klakla, Adam Patora (Warta Sieradz ), Dawid Kędra (CD Olimpic de Xativa), Patryk Grajber (MKS Kluczbork ), Przemysław Orzechowski


4. Huragan Morąg
Przychodzą: Gerard Boruń (Jarota Jarocin )
Odchodzą: Adrian Grabowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Łukasz Kuśnierz (Mrągovia Mrągowo), Igor Biedrzycki (powrót do Stomilu Olsztyn), Piotr Karłowicz (Mławianka Mława)


5. Ursus Warszawa
Przychodzą: Arkadiusz Ciach (Sokół Ostróda ), Bartosz Koncki (Stal Stalowa Wola), Michał Olczak (Znicz Pruszków)
Odchodzą: Artur Haluch (Radomiak Radom), Przemysław Sztybrych (4-letnia dyskwalifikacja za uderzenie sędziego w trakcie sparingu z SEMP Ursynów)


6. Victoria Sulejówek
Przychodzą:
Adrian Gapczyński (Radomiak Radom)Jakub Imiołek (Kujawianka Izbica Kujawska), Szymon Klepacki (Olimpia Elbląg), Mariusz Wierzbowski (Polonia Warszawa).
Odchodzą: Daniel Smuga (Górnik Zabrze ), Mateusz Łysik ( Mazovia Mińsk Mazowiecki)


7.  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Przychodzą:
Odchodzą: Patryk Miarka (Lechia Tomaszów Mazowiecki ), Patryk Klofik (Warta Sieradz), Mateusz Bany (Warta Sieradz ), Arkadiusz Kuciński, Marcin Kajca (obaj Sokół Ostróda), Dawid Zięba (MKS Korsze), Paweł Kowalczyk (Błękitni Stargard ), Oleh Mayik ( Kotwica Kołobrzeg), Szymon Wenta (szuka klubu), Przemysław Jurków (III liga niemiecka)


8. Legia II Warszawa
Przychodzą: Amos Shapiro-Thompson, Arkadiusz Najemski (Zabłębie Sosnowiec), Bartosz Gęsior (Sandecja Nowy Sącz ), Brian Iloski (UCLA Bruins).
Odchodzą: Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa ), Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin), Jakub Szumski (Raków Częstochowa), Mateusz Majewski (Ruch Chorzów ), Eryk Więdłocha (Legionovia Legionowo ), Mateusz Kochalski (Legionovia Legionowo ), Tsubasa Nishi (MFK Zemplín Michalovce ), Tomasz Wełnicki (Stomil Olsztyn), Mateusz Żyro i Bartosz Olszewski (obaj Wigry Suwałki).


9. Polonia Warszawa
Przychodzą: Maciej Wilanowski (Legionovia Legionowo ), Sebastian Olczak, Bartłomiej Gromek (obaj Widzew Łódź ), Krystian Pieczara (ŁKS Łódź ).
Odchodzą: Mateusz Kaczmarek, Mariusz Wierzbowski (Victoria Sulejówek )


10. Olimpia Zambrów
Przychodzą: Mateusz Ostaszewski (Widzew Łódź), Kamil Zalewski (Sokół Ostróda), Kamil Jakubowski (KSZO Ostrowiec)
Odchodzą: Artur Marzec (Korona Kielce), Wojciech Zalewski, Mateusz Butkiewicz (kontuzja), Rafał Babul.


11. Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Przychodzą:
Odchodzą: Przemysław Przysowa (Kotwica Kołobrzeg )


12. Pelikan Łowicz
Przychodzą: Daniel Dybiec (Znicz Pruszków), Damian Bawor (Stal Mielec ?), Princewill Okachi (Stal Niewiadów ), Michał Mizgała (MKS Myszków ?).
Odchodzą: Daniel Ciechański (Elana Toruń ?), Przemysław Bella,
Mateusz JagiełłoMarcin BudnikFabian Woźniak, Daniel Malina .


13. Sokół Ostróda
Przychodzą: Arkadiusz Kuciński, Marcin Kajca (obaj Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Paweł Ewertowski (Motor Lubawa), Kamil Smyt (powrót z wypożyczenia do GKS Wikielec )
Odchodzą: Tomasz Wandzik, Arkadiusz Ciach (Ursus Warszawa ), Kamil Zalewski (Olimpia Zambrów)


14. MKS Ełk
Przychodzą: Przemysław Kołłątaj (trener, Mamry Giżycko), Bartłomiej Wierzbicki (wznowił treningi), Patryk Woźniak (AKS SMS Łódź), Konrad Romachów (Znicz Biała Piska)
Odchodzą: Mateusz Furman, Patryk Gondek, Arkadiusz Bogdaniuk (wszyscy Znicz Biała Piska), Piotr Rogala, Daniele Iraci , Andrzej Paprocki (Spartakus Daleszyce), Mateusz Złotogórski (ŁKS 1926 Łomża).


15. ŁKS 1926 Łomża
Przychodzą: Mateusz Złotogórski (MKS Ełk), Eryk Rakowski (MKS Kluczbork), Daniel Lemański (powrót po kontuzji)
Odchodzą: Daniel Iwanowski (trener bramkarzy, Kotwica Kołobrzeg), Łukasz Świderski (Siarka Tarnobrzeg ), Marek Kaliszewski (Korona Ostrołęka), Tomasz Brzozowski (KS Śnadowo), Eryk Niemira

16. Warta Sieradz
Przychodzą: Mateusz Bany, Patryk Klofik (obaj Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ), Damian Nowacki (ŁKS Łódź ), Adam Patora (Lechia Tomaszów Mazowiecki ), Mateusz Gołębiewski (GKS Przodkowo ?).
Odchodzą: Dominik Cukiernik (Oskar Buczek ?), Łukasz Chodyga.


17. Tur Bielsk Podlaski
Przychodzą: Rafał Babul (Olimpia Grudziądz)
Odchodzą:


18. GKS Wikielec
Przychodzą: Damian Suszczewicz ( Motor Lubawa), Jakub Górski (Unia Susz), Paweł Tomkiewicz (Motor Lubawa ), Sergiej Gurow.
Odchodzą: Kamil Bruchajzer, Adrian Zasuwa, Kamil Smyt (powrót do Sokoła ), Bartosz Wrzosek, Paweł Łukasik, Yahor Pitsyk, Arkadiusz Koprucki (Mławianka Mława), Kacper Zakrzewski (Jeziorak Iława ), Daniel Chiliński (Mrągowia Mrągowo ), Piotr Sikora (Motor Lubawa).


Źródło: klubowe strony internetowe oraz piłkarskie portale.

Czytany 649 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 marca 2018 17:10

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy 01032018

1MALE Fotor
forbet 900x596