Podsumowanie przygotowań cz. 5

poniedziałek, 12 lutego 2018 20:01

Przedstawiamy podsumowanie piątego tygodnia przygotowań klubów I grupy III ligi.

Sokół Ostróda – Concordia Elbląg 2-1 (0-1)

Bramki dla Sokoła: Kostov 47’, Kajca 52’

Sokół: Mikołajczyk – Korzeniewski, Pluta, Maternik, Kuciński – Jankowski, Ewertowski, Kajca, Mlonek, Kostov – Kupisz oraz Wojciechowski, Roszkiewicz, Paczkowski, Otręba, Rosoliński, Wójcik, Michalski, Gajewski, Rybicki, Smyt.

Sokół KONSPORT Aleksandrów ŁódzkiWarta Sieradz 2:1 (1:0)

Bramki dla Sokoła: Żylski 12′, Kmak 57′, Mitek 70′ k.

Sokół: Ostrowski (46′ Brudnicki) – Pawlak (46′ Knera), Ślęzak (75′ Leszczyński), Bierżyński (46′ Woźniczak), Głowiński (46′ Szarpak) – Pecyna (46′ Kobiera) – Korski (46′ Rogalski), Marciniak (46′ Sarafiński), Chojecki (46′ Marcioch), Mroczek (46′ Porochnicki) – Żylski (46′ Kmak)

Widzew Łódź - Warta Poznań 1:0 (1:0)

Bramka: Ardzinba (22.)

Widzew Łódź:  Humerski (46., Wolański) - Niedziela (46., Kozłowski), Kostkowski (46., Zieleniecki), Miller (46., Sylwestrzak), Rakowski (46., Pigiel) - Ardzinba (46., Michalski), Kwiek (46., Kristo), Falon (46., Kazimierowicz), Pieńkowski (35., Przybylski, 46., Zuziak), Mąka (46., Stanek, 75., Jasiński) - Świderski (46., Demjan) 

Widzew Łódź – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
Bramki: Demjan 25’ , Pieńkowski 53’

Widzew (I połowa):
Humerski – Kozłowski, Kostkowski, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kristo, Kwiek, Mąka – Przybylski, Demjan

Widzew (II połowa):
Wolański – Niedziela, Miller, Sylwestrzak, Zuziak – Jasiński, Kazimierowicz, Falon, Pieńkowski – Stanek, Świderski

GKS Bełchatów – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1 (0:1)
Bramka dla Lechii: Żytek 24’

Lechia: I połowa: Al-Ani – Tlaga, Cyran, Magdoń, Żytek – Kieplin, Golański, Bocian, Szymczak, Mirecki – Płonka

II połowa: Awdziewicz – Jakubczyk, Walasek, Magdoń, Kornacki – Lewiński, Szymczak, Bocian, Miarka – Rozwandowicz, Olszewski.

Olimpia Elbląg - Kaczkan Huragan Morąg 0-2 (0-2)

Bramki dla Huraganu: Bartkowski, Kruczkowski.

Kaczkan Huragan Morąg: Lawrenc (46' Dzikowski) - Bogdanowicz(60' Boczko), Szawara (46' Boruń), Maciążek, Stankiewicz, Żwir (46' Michałowski), Galik, Łysiak, Kruczkowski (46' Bogdański), João Criciúma (46' Parizotto), Bartkowski.

Ursus Warszawa - Mazur Karczew 3:0

Bramki dla Ursusa:Mąka, Kamiński, Prusinowski

Skład Ursusa: I połowa: Olczak, Łuszczyński, Kołosowski, Słomka, Bulik, Ćwik, Muszyński, Sztybrych, Wolski, Dziełak, testowany zawodnik

II połowa: Koncki, Ślesicki, Mąka, Zawadka, Kabala, Szkopiński, Stanisławski, Prusinowski, Ciach, Kamiński, testowany zawodnik

Ursus Warszawa - LKS Sparta Jazgarzew 4:1 (2:1)

Bramki dla Ursusa: Wolski x2, Kamiński, Ciach

Skład Ursusa I połowa: Olczak, Kołosowski, Zawadka, Kabala, Ślesicki, testowany zawodnik, Sztybrych, Słomka, Muszyński, Prusinowski, Wolski

II połowa: Koncki, testowany zawodnik, Bulik, Kabala, Łuszczyński, Dziełak, Szkopiński, Ćwik, Stanisławski, Kamiński, Ciach

Victoria Sulejówek 2-5 Legionovia Legionowo

Bramki dla Victorii: Wocial, Odunka

Victoria Sulejówek: Imiołek (61 Burta) - Bobrowski (61 Romański), Roszak-Kasza (61 Dźwigała), Jędrzejczyk (61 Gorczyca), Cichocki (61 Goluch) - Odunka (61 Wiśniewski), Pindor (61 Zęgota), Lach (61 zawodnik testowany), Czapa (31 Szulim, 91 Agnyziak), Świątek (61 Żaczek) - Wocial (61 Makuch).

Victoria Sulejówek – Wisła Puławy 1-2

Bramka dla Victorii: Bobrowski

Juventus Primavera Turyn - Legia II Warszawa 2:3 (0:0)

Bramki dla Legii: Gęsior (57. min.), Shapiro-Thompson (62. min., 82. min.)

Legia: Łakota (46’ Ojrzyński) - Mydlarz (46’ Król), Pietrzyk, Najemski, Matuszewski (46’ Grudziński)- Orlik (25’ Szwed), Bondarenko (46’ Gęsior), Aftyka (46’ Rymek), Olejarka (46’ Kumor) - Bartczak (46’ Thompson) - Góral (46’ Wełniak).

Giana Erminio - Legia II Warszawa 7:0 (4:0)

Legia II: Łakota (76' Ojrzyński) - Mydlarz, Pietrzyk, Bondarenko, Grudziński (46' Matuszewski) - Szwed (46' Kumor), Gęsior (46' Król), Shapiro-Thompson, Olejarka (46' Aftyka) - Bartczak - Góral (60' Góral). 

Polonia WarszawaOlimpia Zambrów 1:2 (1:1)
bramki: Cezary Sauczek - zawodnik testowany, Mateusz Jastrzębski

Polonia: Balawejder ( Tobjasz) – Bochenek ( Szabat), Zembrowski ( Kokot), Choroś ( Gromek), Wojdyga ( Maślanka) – Sauczek ( Zych), Kluska (testowany), Marczak ( Wilanowski), Gawron, Wiśniewski ( Małek) – Pieczara ( Chałas)

Olimpia I połowa: Czapliński – Domański, Kuczałek, Grzybowski, Szymorek – zawodnik testowany, zawodnik testowany, Malinowski, Prolejko – Ostaszewski, zawodnik testowany

Olimpia II połowa: zawodnik testowany – Dębek, Piłatowski, Łupiński, Szymorek – Hryszko, zawodnik testowany, Grzybowski, Jastrzębski – Zalewski, Jackiewicz 

Olimpia Zambrów – Znicz Biała Piska 2:0
Bramki dla Olimpii: zawodnik testowany, Mateusz Jastrzębski

Olimpia : Czapliński - Jastrzębski, Kuczałek, Szymorek, Domański, Malinowski, Ostaszewski, Jastrzębski i trzech zawodników testowanych (w tym dwóch obcokrajowców)

Na zmiany wchodzili: bramkarz testowany, Dębek, Prolejko, Piłatowski, Łupiński, Gryko, Jackiewicz.

ŁKS Łódź 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Bramki dla Świtu:
Pomorski 19, Cuch 85

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Prus (75 Antoniuk) - Śledziewski, Cuch (30 Kamiński), Drwęcki (60 Cuch), Pietroń (30 Steć) - Sawicki (46 Broniszewski), Basiuk (60 Ślęzak), Pomorski (60 Pietroń), Kozłowski (55 Morawski), Ślęzak (30 Wiśniewski) - Wolski (55 Pałczyński).

Pelikan Łowicz – KS II Sand Bus Kutno 5:0 (5:0)
Bramki dla Pelikana: Dąbrowski 3, Bończak 22, Kowalczyk 27, 29, Wrzesiński 38

Pelikan I połowa: Łodej – Wawrzyński, Broniarek, Adamczyk – Bawor, Dąbrowski, Dybiec, Bończak, Boksiński – Kowalczyk, Wrzesiński.

Pelikan II połowa: Kurek – Górowski, Adamczyk (60 Wawrzyński), Rutkowski – Bawor, Dąbrowski, Dybiec, Bogusz, Boksiński – Kochanek, Balik.

Termy Ner Poddębice – Pelikan Łowicz 1:2 (1:0)
Bramki dla Pelikana:
Kowalczyk 46’ (k), Wrzesiński 80’

Pelikan I połowa: Kurek – Bawor, Bończak (10 Broniarek), Górowski – Kochanek, Rutkowski, Bogusz, Dąbrowski, Mizgała – Balik, Boksiński.

Pelikan II połowa: Łodej – Bawor, Broniarek, Wawrzyński – Dąbrowski, Dybiec, Okachi, Parobczyk, Adamczyk – Kowalczyk, Wrzesiński.

MKS Ełk - Korona Ostrołęka 2-0 (0-0)

Bramki dla MKS: Kalinowski, Wierzbicki 

Skład MKS: Radzikowski, Molski Mularczyk Berezowski, Toczydłowski, Ejza, Kalinowski Jagłowski Famulak Kuriata Woźniak oraz Sobolewski, Twardowski, Wierzbicki Skonieczka, Świderski, zawodnik testowany , Gosiewski.

ŁKS 1926 Łomża- Warmii Grajewo 2:1 (0:0).

Bramki dla ŁKS: zawodnik testowany oraz Lemański.

Skład ŁKS: zawodnik testowany (46’ Lipiec) – Misiak, Kamienowski (46’ Drozdowski), Melao, Wasiulewski (60’ Kamienowski) – zawodnik testowany, Kaput, Tarnowski, Zalewski, Gałązka – zawodnik testowany (60’ Lemański).

Tur Bielsk Podlaski - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0 (0:0)
Bramka: Fiedorowicz 55’

Tur (I połowa): testowany zawodnik - Radecki, Porębski, Maliszewski, Kulikowski, Zawadzki, Łochnicki, K.Kosiński, A.Kosiński, Babul, Drażba.
(II połowa): Dziedzic - Ostaszewski, Radecki, Porębski, Kulikowski, Zieniewicz, Lewczuk, Niemczynowicz, Popiołek, Fiedorowicz, Babul (67 Drażba).

Rolimpex GKS Wikielec – Lech Rypin 5:1.

Bramki dla Wikielca: Gurow 31’ , samobójcza 49’, Nowiński 55’, Sobociński 75’, 85’. 

Rolimpex GKS Wikielec – Suszczewicz, M.Jajkowski, Kacperek, Kolcz, Wrzosek, Tomkiewicz, Piórkowski, Gurow, Sledź, Wypniewski, Nowiński oraz Malanowski, S.Jajkowski, Liedtke, Tomczyk, Sobociński.



1. Sokół Aleksandrów Łódzki
Przychodzą: Daniel Kmak (JKS 1909 Jarosław ?), Adrian Marcioch (KS Kutno ?),
, Mateusz Leszczyński (juniorzy ?), Dawid Sarafiński (Górnik Łęczyca ?)
Odchodzą: Michał Michałek (rezerwy)


2. Widzew Łódź
Przychodzą: Robert Demjan (Iskra Borcice), Marcin Pieńkowski (Zjednoczeni Stryków),  Michał Przybylski (Skala IF), Marek Zuziak (Iskra Borcice ), Karol Stanek (Progres Kraków), Dario Kristo ( NK Dugopolje ).
Odchodzą: Sebastian Olczak, Bartłomiej Gromek (obaj Polonia Warszawa ?), Kamil Tlaga (Lechia Tomaszów Mazowiecki ), Dawid Kamiński (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ?), Adam Radwański (Raków Częstochowa), Mateusz Ostaszewski (Olimpia Zambrów)


3. Lechia Tomaszów Mazowiecki
Przychodzą: Kamil Tlaga (Widzew Łódź ), Patryk Olszewski (Zawisza Rzgów ?), Patryk Miarka (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ), Bartłomiej Szadkowski (Piotrkovia Piotrków Trybunalski ?), Dominik Sokół (Radomiak Radom ?), Dawid Kieplin (Pogoń Siedlce ).
Odchodzą: Krystian Kolasa (GKS Bełchatów ?), Krystian Sornat, Mateusz Klakla, Adam Patora (Warta Sieradz ), Dawid Kędra (CD Olimpic de Xativa)


4. Huragan Morąg
Przychodzą: Gerard Boruń (Jarota Jarocin ?)
Odchodzą: Adrian Grabowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Łukasz Kuśnierz (Mrągovia Mrągowo), Igor Biedrzycki (powrót do Stomilu Olsztyn ), Piotr Karłowicz (Mławianka Mława ?)


5. Ursus Warszawa
Przychodzą: Filip Adamczyk (Radomiak Radom ?), Arkadiusz Ciach (Sokół Ostróda ?),
Bartosz Koncki (Stal Stalowa Wola), Michał Olczak (Znicz Pruszków)
Odchodzą: Artur Haluch (Radomiak Radom)


6. Victoria Sulejówek
Przychodzą:
Adrian Gapczyński (Radomiak Radom)Jakub Imiołek (Kujawianka Izbica Kujawska), Szymon Klepacki (Olimpia Elbląg).
Odchodzą: Daniel Smuga (Górnik Zabrze ),
Mateusz Łysik ( Mazovia Mińsk Mazowiecki)


7.  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Przychodzą:
Odchodzą: Patryk Miarka (Lechia Tomaszów Mazowiecki ), Patryk Klofik (Warta Sieradz), Mateusz Bany (Warta Sieradz ), Arkadiusz Kuciński, Marcin Kajca (obaj Sokół Ostróda), Dawid Zięba (MKS Korsze), Paweł Kowalczyk (Błękitni Stargard ), Oleh Mayik ( ?), Szymon Wenta (szuka klubu), Przemysław Jurków (III liga niemiecka)


8. Legia II Warszawa
Przychodzą: Amos Shapiro-Thompson ?, Arkadiusz Najemski (Zabłębie Sosnowiec), Bartosz Gęsior Sandecja Nowy Sącz ?), Konrad Kumor (Zagłębie Sosnowiec ?).
Odchodzą: Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa ), Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin), Jakub Szumski (Raków Częstochowa), Mateusz Majewski (Ruch Chorzów ?), Eryk Więdłocha (Legionovia Legionowo ), Mateusz Kochalski (Legionovia Legionowo ), Tsubasa Nishi (MFK Zemplín Michalovce ), Tomasz Wełnicki (Stomil Olsztyn).


9. Polonia Warszawa
Przychodzą: Maciej Wilanowski (Legionovia Legionowo ), Bartłomiej Gromek (Widzew Łódź ?), Krystian Pieczara (ŁKS Łódź ), Kamil Jakubowski (KSZO Ostrowiec ?), Ivan Popov ?,
Odchodzą: Mateusz Kaczmarek, Mariusz Wierzbowski (Victoria Sulejówek ?)


10. Olimpia Zambrów
Przychodzą: Mateusz Ostaszewski (Widzew Łódź), Kamil Zalewski (Sokół Ostróda)
Odchodzą: Artur Marzec (Korona Kielce), Wojciech Zalewski, Mateusz Butkiewicz (kontuzja), Rafał Babul.


11. Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Przychodzą:
Odchodzą: Przemysław Przysowa (Kotwica Kołobrzeg )


12. Pelikan Łowicz
Przychodzą: Daniel Dybiec (Znicz Pruszków), Damian Bawor (Stal Mielec ?),
Princewill Okachi (Stal Niewiadów ?), Michał Mizgała (MKS Myszków ?).
Odchodzą: Daniel Ciechański (Elana Toruń ?), Przemysław Bella,
Mateusz JagiełłoMarcin BudnikFabian Woźniak, Daniel Malina .


13. Sokół Ostróda
Przychodzą: Arkadiusz Kuciński, Marcin Kajca (obaj Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Paweł Ewertowski (Motor Lubawa), Kamil Smyt (powrót z wypożyczenia do GKS Wikielec ?), Ivelin Kostov (
OFK Levski Karlovo ?)
Odchodzą: Tomasz Wandzik, Arkadiusz Ciach (Ursus Warszawa ?), Kamil Zalewski (Olimpia Zambrów)


14. MKS Ełk
Przychodzą: Przemysław Kołłątaj (trener, Mamry Giżycko), Bartłomiej Wierzbicki (wznowił treningi), Patryk Woźniak (AKS SMS Łódź)
Odchodzą: Mateusz Furman, Patryk Gondek, Arkadiusz Bogdaniuk (wszyscy Znicz Biała Piska), Hubert Mularczyk, Piotr Rogala, Daniele Iraci , Andrzej Paprocki (Spartakus Daleszyce).


15. ŁKS 1926 Łomża
Przychodzą:
Odchodzą: Daniel Iwanowski (trener bramkarzy, Kotwica Kołobrzeg), Łukasz Świderski (Siarka Tarnobrzeg ), Marek Kaliszewski (Korona Ostrołęka)


16. Warta Sieradz
Przychodzą: Mateusz Bany, Patryk Klofik (obaj Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ), Damian Nowacki (ŁKS Łódź ), Adam Patora (Lechia Tomaszów Mazowiecki ).
Odchodzą: Dominik Cukiernik (Oskar Buczek ?), Łukasz Chodyga.


17. Tur Bielsk Podlaski
Przychodzą: Rafał Babul (Olimpia Grudziądz)
Odchodzą:


18. GKS Wikielec
Przychodzą: Damian Suszczewicz ( Motor Lubawa), Jakub Górski (Unia Susz), Paweł Tomkiewicz (Motor Lubawa ?), Sergiej Gurow ?
Odchodzą: Kamil Bruchajzer, Adrian Zasuwa, Kamil Smyt (powrót do Sokoła ?), Bartosz Wrzosek, Paweł Łukasik, Yahor Pitsyk, Arkadiusz Koprucki (Mławianka Mława), Kacper Zakrzewski (Jeziorak Iława ), Daniel Chiliński (Mrągowia Mrągowo ?).


Źródło: klubowe strony internetowe oraz piłkarskie portale.

Czytany 912 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 lutego 2018 20:17

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy 01082018

forbet 900x596