Zmiana nazwy klubu

poniedziałek, 12 lutego 2018 14:46

Piłkarski zespół z Nowego Miasta Lubawskiego będzie wiosną występował pod dawną nazwą – Drwęca. Podczas Walnego Zebrania, które odbyło się 8 lutego, członkowie klubu zdecydowali o wykreśleniu członu dotychczasowego pierwszego członu Finishparkiet. Drwęca w rundzie rewanżowej będzie grała znacznie bardziej odmłodzonym składem, który oparty będzie głównie na juniorach klubu. Większość piłkarzy, którzy grali tam jesienią znalazło sobie nowe kluby, a m.in. Marcin Kajca i Arkadiusz Kuciński przeszli do naszego klubu.

Z kolei w poniedziałek 12 lutego w Ełku odbędzie się debata, która będzie poświęcona przywróceniu MKSowi Ełk nazwy ,,Mazur Ełk".

Czytany 759 razy

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy 10012019 Fotor

procen

forbet 900x596