Co słychać u Trampkarzy?

wtorek, 06 lutego 2018 21:17

Z dużym impetem w nowy 2018 rok weszła nasza drużyna Trampkarzy prowadzona przez Trenera Roberta Poburskiego. Z dniem 2 lutego 2018 r. po redukcjach związanych z organizacją wiosennych rozgrywek młodzieżowych WMZPN, informujemy iż nasza drużyna Młodych Sokołów w nowym systemie z 2 pozycji wicelidera tabeli, awansowała do rozgrywek 1 ligi Trampkarzy.

W ubiegłą niedzielę 4 lutego Młode Sokoły na własnym obiekcie rozgrywali pierwszy w tym roku mecz sparingowy. Rywalem naszego zespołu był zaprzyjaźniony OKS Stomil II Olsztyn. To było pierwsze spotkanie ze sobą tych drużyn w młodzieżowych rywalizacjach, tak więc wewnętrzna ciekawość była równie wysoka jak przedmeczowa atmosfera.

Już w 3 minucie prowadzenie objęła drużyna Sokoła po golu Stefana Jarzyło. Spotkanie toczyło się na wysokich obrotach i zaciętej rywalizacji. Ostródzianie zostawili wiele zdrowia i sił w tym spotkaniu, co w rezultacie przyniosło wiele widowiskowych akcji. W wielu sytuacjach zabrakło w nich tej końcowej precyzji i ostatniego słowa do podwójnego prowadzenia i uspokojeniu zaciętości gry. Ostródzianie zdecydowanie dominowali w tym spotkaniu. Ilość sytuacji, utrzymanie przy piłce jak i praca naszej obrony statystycznie była na naszą korzyść co pozwoliło naszemu bramkarzowi Szymonowi Witkowskiemu na stanowczą i kontrolowaną obronę naszej bramki. Stomil równie dobrze przygotował się do tego meczu, co nie ukrywamy iż goście byli w swej istocie wymagający. Słowa uznania należą się dla bramkarza olsztynian, który w istnym szturmie Sokołów zrobił kawał dobrej roboty i był kluczową postacią w zespole gości. Koniec końców ostródzianie zwycięską ręką wyszli z tego meczu, strzelając zespołowi Stomilu jeszcze 3 bramki po golach Dawida Medorowskiego, Maciej Milewicza i Macieja Dembińskiego dające wysokie i zasłużone zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu. Nasi Trampkarze pod okiem swojego szkoleniowca mocno przygotowują się do nadchodzących wiosennych rozgrywek, tym samym już za tydzień w niedzielę 11 lutego o godz. 17:00 na stadionie Sokoła kolejnym naszym sparingpartnerem będzie zespół Delfina Rybno, z którym w zeszłym sezonie zaciekle walczyliśmy o awans i fotel lidera.

Trenerowi i Trampkarzom gratulujemy Awansu oraz zwycięstwa i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów!

OKS SOKÓŁ OSTRÓDA   4 : 0   OKS STOMIL II OLSZTYN

Skład : Szymon Witkowski (BR), Michał Dolecki, Kacper Dembiński, Michał Perowicz, Filip Przyborowski, Maciej Dembiński, Stefan Jarzyło, Łukasz Jarzynka, Szymon Wójcik, Mateusz Rutkowski, Miłosz Makrocki, Kacper Podgórski, Dawid Medorowski, Maciej Milewicz, Krystian Żygo, Marcin Dolecki.

Trener : Robert Poburski

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu w filmie poniżej.

* Zapraszamy do polubień i śledzenia naszego zespołu na Facebooku :

https://www.facebook.com/Sok%C3%B3%C5%82-Ostr%C3%B3da-Trampkarz-1686709721641057/

* Oraz do śledzenia poczynań Młodych Sokołów na naszym kanale OKS TR TV na YouTube :

https://www.youtube.com/channel/UCCdhIOHnljjYJXHe3Kpz4zA/videos

Czytany 912 razy

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy 10012019 Fotor

procen

forbet 900x596