III liga 2018/2019 grupa: 1
Terminarz dla Świt Nowy Dwór Mazowiecki

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat  
1 11.08.2018 18:00 h Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1-0
Porażki
2 15.08.2018 18:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
2-1
Zwycięstwa
3 18.08.2018 17:00 h ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3-0
Porażki
4 25.08.2018 17:00 h Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1-0
Porażki
5 31.08.2018 19:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Kaczkan Huragan Morąg
5-0
Zwycięstwa
6 05.09.2018 17:00 h MKS Ełk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0-0
Remisy
7 09.09.2018 17:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek
3-0
Zwycięstwa
8 16.09.2018 12:00 h Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5-3
Porażki
9 22.09.2018 17:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
0-1
Porażki
10 29.09.2018 16:00 h Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1-2
Zwycięstwa
11 10.10.2018 19:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice
0-1
Porażki
12 13.10.2018 14:00 h Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2-0
Porażki
13 20.10.2018 17:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
7-0
Zwycięstwa
14 27.10.2018 17:00 h Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2-0
Porażki
15 03.11.2018 16:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa
0-3
Porażki
16 11.11.2018 11:15 h Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0-1
Zwycięstwa
17 18.11.2018 16:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów
0-0
Remisy
18 17.03.2019 17:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda
0-1
Porażki
19 23.03.2019 15:00 h Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2-1
Porażki
20 31.03.2019 17:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża
1-0
Zwycięstwa
21 07.04.2019 17:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia Legionowo
0-2
Porażki
22 13.04.2019 16:00 h Kaczkan Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2-3
Zwycięstwa
23 20.04.2019 11:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk
1-3
Porażki
24 27.04.2019 19:00 h Victoria Sulejówek - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2-3
Zwycięstwa
25 05.05.2019 17:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa
4-5
Porażki
26 11.05.2019 16:00 h Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2-1
Porażki
27 15.05.2019 19:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa
1-1
Remisy
28 18.05.2019 17:00 h Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1-4
Zwycięstwa
29 26.05.2019 17:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
1-1
Remisy
30 02.06.2019 16:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2-1
Porażki
31 09.06.2019 17:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom
5-1
Zwycięstwa
32 14.06.2019 19:00 h Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3-3
Remisy
33 19.06.2019 18:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
3-3
Remisy
34 22.06.2019 17:00 h Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0-4
Zwycięstwa

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 18072019 Fotor

forbet 900x596