Za nami pierwszy z dwóch dni meczowych spędzanych z kibicami Sokoła, którzy wylicytowali możliwość dołączenia do ekipy medialnej podczas aukcji WOŚP. W sobotę we Wronkach był z nami ksiądz Wojtek Płoszek, proboszcz parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Ostródzie.

Musimy przyznać, że mieliśmy dużo szczęścia, że wspólny wyjazd wylicytował prawdziwy piłkarski kibic, który o futbolu wie naprawdę sporo. Dzięki temu droga do dalekich Wronek upłynęła nam na ciekawych piłkarskich (i nie tylko) dyskusjach. Potem Wojtek, zgodnie z ustaleniami, zasiadł do komentowania meczu z Kolejorzem. Poszło mu - jak na debiut - doskonale. Sama relacja z tego pojedynku była o tyle ciekawa, że Wojtek, o czym już pisaliśmy, jest zdeklarowanym kibicem Lecha. Na szczęście dla siebie nie musiał wracać na piechotę do Ostródy, bo Dawidowi Wolnemu udało się wyrównać w ostatniej akcji meczu 🙃

Na osobny akapit zasługuje postawa działaczy Lecha, którzy gdy dostali informację o tym, że z Ostródy jedzie do nich kibic ich drużyny, przygotowali dla niego zestaw gadżetów. Dziękujemy, piona dla Was, Panowie!

foto: Lech Poznań

Kategorie: klub