Sokół rozpoczął kolejny tydzień przygotowań do startu rozgrywek II ligi. W dzisiejszych zajęciach, poza kontuzjowanym Krzysztofem Wickim, wzięli udział wszyscy piłkarze, mający ważne kontrakty z naszym klubem. Ponadto testowanych pod kątem przydatności do gry w naszym zespole było 4 zawodników.

W zeszły piątek wszyscy piłkarze oraz sztab szkoleniowy „Trójkolorowych” przeszli badania na obecność koronawirusa. Wszyscy mają wyniki ujemne i są zdrowi.

Na najbliższą sobotę zaplanowano mecz 1/32 Totolotek Pucharu Polski pomiędzy Pniówkiem Pawłowice Śląskie a Sokołem. W ubiegłym tygodniu u jednego z piłkarzy Pniówka stwierdzono pozytywny wynik testu na obecność wirusa COVID-19, co spowodowało przełożenie 2 ligowych spotkań Pniówka. Cała drużyna Pniówka ma mieć w tym tygodniu przeprowadzone badania pod kątem koronawirusa i w przypadku negatywnych wyników mecz pucharowy z Sokołem odbędzie się zgodnie z planem.

Początek meczu z Pniówkiem zaplanowano na sobotę 15 sierpnia na godz. 14:00. Pawłowice Śląskie leżą w strefie czerwonej, a więc w powiecie z największym wzrostem zakażeń koronawirusem. W związku z aktualnie obowiązującymi rządowymi obostrzeniami, mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Wyłączne prawa do przeprowadzania transmisji z Totolotek Pucharu Polski ma telewizja Polsat, co uniemożliwia zrobienie relacji przez SokółTV. Niemniej postaramy się zrobić relację tekstową, dostępną na naszej stronie internetowej. Szczegóły wkrótce.

Fotogaleria z dzisiejszego treningu dostępna na naszym profilu na Facebooku (kliknij)

Kategorie: klub

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *