Trwa drugi tydzień przygotowań Sokoła do startu rozgrywek 3 ligi, który zaplanowano na 6/7 sierpnia. We wtorkowych zajęciach wzięło udział 23 zawodników, w tym 4 bramkarzy.

W tym tygodniu „Trójkolorowych” czekają 2 mecze kontrolne. W środę 6 lipca o godz. 14:00 na bocznym boisku przy ul. Piłsudskiego w Olsztynie zmierzymy się z drugoligowym Stomilem Olsztyn, a w sobotę w Ostródzie będziemy podejmować trzecioligowego Zawiszę Bydgoszcz, prowadzoną przez byłego szkoleniowca Sokoła Piotra Kołca. Starcie z Zawiszą rozpocznie się o godz. 12:00 na boisku przy ul. Wyszyńskiego.

Ze spraw kadrowych możemy potwierdzić, że na przyszły sezon zostało przedłużone wypożyczenie ze Stomilu Olsztyn Jakuba Mysiorskiego. Dopinane są transfery zawodników do naszego klubu i jeszcze w tym tygodniu powinniśmy podać nazwiska kilku piłkarzy, którzy zasilą nasze szeregi.

 

 

 

Kategorie: klub