Piłkarze Sokoła rozpoczęli przedostatni tydzień przygotowań do startu rozgrywek II ligi. W dzisiejszych zajęć uczestniczyli wszyscy zawodnicy, poza kontuzjowanym w sobotnim starciu z Pniówkiem Pawłowice Sebastianem Rugowskim. Uraz naszego pomocnika okazał się na szczęście mało groźny i powinien on wrócić do zajęć w przeciągu 2 tygodni.

Poza zawodnikami, którzy mają już podpisane umowy z naszym klubem, w dzisiejszym treningu brało udział 5 zawodników testowanych, ale decyzja o ich ewentualnym angażu w Sokole jeszcze nie zapadła.

Do inauguracyjnego meczu „Trójkolorowych” w drugiej lidze zostało 11 dni. W tym czasie Sokół rozegra prawdopodobnie jedno spotkanie sparingowe. Gdy tylko będzie znany przeciwnik i miejsce rozegranie sparingu, niezwłocznie Państwa poinformujemy poprzez naszą stronę internetową i media społecznościowe klubu.

W najbliższym czasie przedstawimy także informacje o zasadach nabywania biletów na ligowe mecze Sokoła. Trwają jeszcze ostatnie ustalenia z PZPN w zakresie ustalenia stref bezpieczeństwa i wydzielonych sektorów. Wiemy już jednak, że będzie wiele zmian w stosunku do poprzedniego sezonu, co jest głównie spowodowane trwającą pandemią.

Fotogaleria z poniedziałkowego treningu znajduje się na naszym profilu na Facebooku (kliknij).

Kategorie: klub

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *