Informujemy, że bilety na mecz z Pogonią Siedlce, który odbędzie się 12 września o godz. 18:00 w Ostródzie są już dostępne.

Bilety
Zakup biletów na domowe mecze Sokoła odbywa się tylko i wyłącznie poprzez stronę bilety.sokolostroda.com

Zasady ogólne
Ze względu na panujące w kraju obostrzenia, związane z pandemią koronawirusa, zakup biletów na domowe ligowe spotkania Sokoła będzie możliwy tylko i wyłącznie poprzez platformę Roboticket. Link do platformy będzie dostępny na naszej stronie internetowej. Zakupu biletów nie będzie można dokonać zarówno w biurze klubu, jak i w kasach obok stadionu.

Ilość miejsc, jaka będzie udostępniona dla kibiców mając na uwadze Rozporządzenie Rady Ministrów będzie wynosić 999 osób, niemniej w przypadku zaostrzenia restrykcji, liczba ta może się zmieniać.

Z uwagi na konieczność wprowadzenia na stadionie strefy „0”, w której będą mogli przebywać tylko zawodnicy i sztaby szkoleniowe obu drużyn, nie będzie możliwości zakupu biletów z możliwością wjazdu na klubowy parking. Trybuna VIP i gości zaproszonych będzie po lewej stronie od wyjścia korytarzem na murawę, a obecna trybuna VIP będzie w strefie technicznej czyli w strefie "0". Dla kibiców dostępne będą trybuny w części krytej obiektu po lewej i prawej stronie w ilości 50% istniejących miejsc. Wejście na część trybuny krytej od ulicy 3 Maja byłoby od strony ul. 3 Maja, natomiast wejście na trybunę krytą od jeziora byłoby od strony jeziora przy trybunie odkrytej.

Osoby, które zakupiły karnety na rundę wiosenną sezonu 2019/2020, będą posiadały zniżkę na bilety indywidualne normalne w wysokości 50%.

Młode Sokoły

Informujemy, że wszyscy młodzi piłkarze Sokoła (powyżej 10 lat) mają możliwość zakupu biletu za 1 zł. W ich przypadku przy generowaniu biletu należy zaznaczyć opcję "Akademia Sokoła".

Osoby niepełnosprawne

Osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózku inwalidzkim, prosimy o telefoniczny kontakt z klubem (tel. 694 452 254)

Bilety

Ceny biletów na sezon 2020/21:
normalny - 20 zł
ulgowy - 15 zł (emeryci i renciści oraz młodzież uczącej się od 10 do 18 roku życia.)
kobiety - 8 zł
dzieci do lat 10 - 1 zł

Kategorie: klub

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.